BALI CLINICBALI CLINIC - zdjęcie profilowe

Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

O nas

W naszej Klinice dostępny jest szereg zabiegów z zakresu ginekologii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej, chirurgii plastycznej, urologii jak również wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej i posiadamy szeroką ofertę diagnostyczną. Nowością są specjalistyczne toczenia a wkrótce i możliwość skorzystania z komory hiperbarycznej.

W Bali Clinic pacjenci mogą liczyć na profesjonalną opiekę lekarsko-pielęgniarską, wyczerpujące konsultacje, najwyższy standard i komfortowe warunki, miłą atmosferę oraz dyskrecję. Posiadamy salę operacyjną oraz najwyższej jakości sprzęt medyczny. Nasi pacjenci mają do dyspozycji dwu i trzy-osobowe pokoje z węzłem sanitarnym, klimatyzacją z filtrami Hepa oraz telewizją kablową i dostępem do Internetu.

Nasi lekarze

Ginekolog estetyczny   (+4 więcej)
Ginekolog położnik   (+3 więcej)
Androlog   (+3 więcej)

Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Bardzo dobrzy specjaliści łączący kilka specjalizacji, dzięki czemu patrzą na pacjenta kompleksowo. Na miejscu można zrobić wszystkie badania, co również jest dużym udogodnieniem, szczególnie dla osób zajętych. Lekarze udzielają szczegółowych informacji w bardzo przystępny sposób.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii