Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA

Kompleksowość leczenia

Najgorsze miejsce, jakie może być. Lekarze są wyjątkowo niegrzeczni i nieprofesjonalni (lek. Jerzy Jakubowski). Personel na recepcji tez nie jest zainteresowany pacjentami i nie zwraca uwagi na pytania czyli prośby swoich pacjentów. Sprzęt USG jest stary i nic nie pokazuje.

Kompleksowość leczenia

Polecam pogotowie antykoncepcyjne. Pan doktor wystawił mi e-receptę od ręki i udzielił mi bardzo szczegółowych informacji.

Kompleksowość leczenia

Polecam badania prenatalne. Super fachowy personel, miła atmosfera i dobry sprzęt do badań. Czego chcieć więcej

Kompleksowość leczenia

Jesteśmy z partnerem bardzo zadowoleni. Szybka diagnoza i trafna diagnoza.Po wizycie od razu dostaliśmy leki które okazały się skuteczne. Ceny konkurencyjne względem innych krakowskich klinik.

Kompleksowość leczenia

Super miejsce doprowadzenia ciąży. Wszystko na miejscu. Badania, usg, w razie czego też mają oddział opieki na którym można otrzymać kroplówkę, dzięki czemu nie trzeba jechać do szpitala. Polecam

Kompleksowość leczenia

Fachowość i przyjazna atmosfera, tak w skrócie można scharakteryzować działanie tej placówki. Na miejscu podczas wizyty mogę zrobić usg, pobrać krew,odbyć konsultację. Polecam

Polecam

Kompleksowość leczenia

Miejsce gdzie kompleksowo i bezpiecznie można prowadzić ciążę. Wspaniały zespół lekarzy i pielęgniarek. Na miejscu dostępny komplet badań usg oraz punkt pobrań materiałów do badań z krwi i wymazów.

Kompleksowość leczenia

Placówka czynna także w niedziele. Doktor bardzo przyjazny i pomocny. Mój problem został szybko rozwiązany. Polecam

Kompleksowość leczenia

Bardzo dobra opieka w ciąży, wszystkie badania od ręki na miejscu. Personel bardzo życzliwy i moźna się do nich całodobowo dodzwonić. Możliwość wizyty w weekendy.

Kompleksowość leczenia

Świetna placówka , pełen profesjonalizm! Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Z całego serca polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii