Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA

Kompleksowość leczenia

Fantastyczne miejsce. Dzięki położonym i lekarzom uwierzyłam w służbę zdrowia. Wyjątkowo serdeczni. Szczególny czas jakim jest ciąża dzięki nim będę wspominała jako najpiękniejszy i magiczny czas w życiu. Dziękuję dziękuję dziękuję!

Kompleksowość leczenia

Polecam wypożyczalnie lamp do leczenia zółtaczki noworodkowej w tutejszej placówce. Po 28 godzinach naświetlania bilirubina spadła z poziomu 300 do 190. Bardzo kulturalna i fachowa pomoc ze strony lekarza. Pozdrawiam

Kompleksowość leczenia

Wspaniała lecznica. Normalne terminy. Polecam farmakologa dr Bałasza. Pan doktor jest na prawdę bardzo dobry i nie zdziera na wizytach. 100 zł za konsultacje i pakiet leków to świetna cena!

Kompleksowość leczenia

Ocena po wizycie jak najbardziej pozytywna – doktor Bałasz podszedł do problemu bardzo profesjonalnie, szybko zdiagnozował problem, wydał odpowiednie leki i uspokoił oraz w pełni wyjaśnił dalszy przebieg leczenia. Cena wizyty też bardzo atrakcyjna – 100zł i w pakiecie leki. Bardzo polecam!

Kompleksowość leczenia

Polecam placówkę z pełnym przekonaniem. Świetna opieka w trakcie ciąży i w okresie po porodzie. Pełny zakres badań diagnostycznych i usg. Świetni specjaliści i serdeczna opieka! Po porodzie ze względu na żółtaczkę u maleństwa wypożyczyliśmy lampę do fototerapii do naswietlania w domu. Dodatkowo polecamy świetnego specjalistę od usg stawów biodrowych dr Kuleja.

Kompleksowość leczenia

Wbrew opinii lekarza pediatry zdecydowałam się z mężem naświetlać w domu nasze trzytygodniowe maleństwo... W cztery doby poziom bilirubiny spadł z 15,5 miligramów do 10. Jesteśmy bardzo zadowoleni bo udało się uniknąć szpitala :)

Kompleksowość leczenia

Rewelacja!!! Polecam, polecam, polecam!!! Super opieka i podejście do pacjenta - nawet w święta wizyty odbywają się bez problemu

Kompleksowość leczenia

W naszym przypadku fototerapia w domu okazała się skuteczna. Około 30 godzin naświetlania w ciągu 2 dni i poziom bilirubiny spadł z 248 do 165. Żona nie musiała odstawić pokarmu także jestem bardzo zadowolony. Polecam

Kompleksowość leczenia

Bardzo fajna opcja dla rodzicow ktorzy nie chca spedzic swiat na naswietlaniach w szpitalu. Pan dr Balasz stanol na wysokosci zadania i zaczelismy naswietlania juz w wigilie a do dzisiaj poziom bilirubiny spadl z 230 do 170. A i serdeczne "podziekowania" dla pani doktor pediatry ktora twierdzi ze te lampy nie dzialaja i najchetniej skieruje nas do szpitala naswieta.

Kompleksowość leczenia

super super super!!!! lampa łózeczkowa zadziałała :) dzięki szybkiej reakcji doktora Bałasza nie musieliśmy spędzić paru dni w szpitalu na naświetlaniach :) nasz wynik: 3 doby naświetlania (w sumie 32 godziny) i spadek poziomu bilirubiny z 13 do 6 jednostek Dziękujemy :)))

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii