NZOZ SZPITAL SPECJALISTYCZNY ARTMEDIK

0,0

Kompleksowość leczenia

córeczka chciała małego kotka. sprawiliśmy jej więc zwierzaka lecz z czasem skarżyła się nam, że ma bardzo zatkany nos i oczy jej łzawią. poszliśmy do poradni alergologicznej przy szpitalu im.Biegańskiego. wizyta umówiona bardzo szybko i łatwo. pani doktor zbadała córeczkę no i okazało się, że ma alergię na kocią sierść. córce pani dr przepisała leki a kotka zabrała szwagierka.

Kompleksowość leczenia

Parę dni temu przewróciłem się w domu, upadłem tak nie fortunie, że plecami przejechałem o kant stolika. Dość poważnie rozciąłem skórę na plecach, a rana obficie krwawiła. Udałem się na SOR tego szpitala. Zostałem szybko opatrzony, przemyto i założono opatrunek. Okazało się, że nie trzeba szyć. Dla pewności lekarze wykonali prześwietlenie, torsu i głowy. Gdy okazało się, że wszystko jest ok zostałem wypuszczony do domu :)

Kompleksowość leczenia

Na oddziale chirurgicznym w tym szpitalu miałem robioną operację żylaków. Muszę powiedzieć, iż metoda chirurgiczna choć inwazyjna okazała się bardzo skuteczna. Lekarze okazali się profesjonalistami. Jestem bardzo zadowolony.

Kompleksowość leczenia

na oddziale chirurgnicznym w tym szpitalu wykonali u brata operacje tarczycy. profesjonalnie, w małoinwazyjny sposób. jest zadowolony. warunki na oddziale komfortowe. bardzo szybko powrócił do zdrowia.

Kompleksowość leczenia

Moja 4 letnia córeczka miała bardzo wysoką gorączkę, i trafiliśmy na oddział dziecięcy tego szpitala. Przyjęto nas niemal od razu. Po chwili u córki stwierdzono mocne odwodnienie. Dostała masę kroplówek po których poczuła się lepiej. Oczywiście dostała też lekarstwa dzięki którym wróciła do zdrowia. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu personelu zarówno lekarskiego jaki pielęgniarskiego jak także ich błyskawicznego działania. Do tego mają wspaniałe podejście do dzieci. Dziękuje!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii