NZOZ SZPITAL SPECJALISTYCZNY ARTMEDIK

Kompleksowość leczenia

21.04.2022 miałem operację rekonstrukcji ACL, opieka w szpitalu była na bardzo wysokim poziomie. Zarówno lekarze, pielęgniarki i rehabilitantki to naprawdę profesjonaliści. Po operacji przemiłe rehabilitantki uczą chodzenia o kulach, zakładają ortezę i robią ćwiczenia które później trzeba robić w domu. Więc wszystko jest wyjaśnione dokładnie i ze szczegółami. Tak wysokiego poziomu nie widziałem w żadnym szpitalu w Polsce. Jeszcze raz dziękuję całej kadrze tego szpitala która poświęciła mi tyle czasu.

Kompleksowość leczenia

córeczka chciała małego kotka. sprawiliśmy jej więc zwierzaka lecz z czasem skarżyła się nam, że ma bardzo zatkany nos i oczy jej łzawią. poszliśmy do poradni alergologicznej przy szpitalu im.Biegańskiego. wizyta umówiona bardzo szybko i łatwo. pani doktor zbadała córeczkę no i okazało się, że ma alergię na kocią sierść. córce pani dr przepisała leki a kotka zabrała szwagierka.

Kompleksowość leczenia

Parę dni temu przewróciłem się w domu, upadłem tak nie fortunie, że plecami przejechałem o kant stolika. Dość poważnie rozciąłem skórę na plecach, a rana obficie krwawiła. Udałem się na SOR tego szpitala. Zostałem szybko opatrzony, przemyto i założono opatrunek. Okazało się, że nie trzeba szyć. Dla pewności lekarze wykonali prześwietlenie, torsu i głowy. Gdy okazało się, że wszystko jest ok zostałem wypuszczony do domu :)

Kompleksowość leczenia

Na oddziale chirurgicznym w tym szpitalu miałem robioną operację żylaków. Muszę powiedzieć, iż metoda chirurgiczna choć inwazyjna okazała się bardzo skuteczna. Lekarze okazali się profesjonalistami. Jestem bardzo zadowolony.

Kompleksowość leczenia

na oddziale chirurgnicznym w tym szpitalu wykonali u brata operacje tarczycy. profesjonalnie, w małoinwazyjny sposób. jest zadowolony. warunki na oddziale komfortowe. bardzo szybko powrócił do zdrowia.

Kompleksowość leczenia

Moja 4 letnia córeczka miała bardzo wysoką gorączkę, i trafiliśmy na oddział dziecięcy tego szpitala. Przyjęto nas niemal od razu. Po chwili u córki stwierdzono mocne odwodnienie. Dostała masę kroplówek po których poczuła się lepiej. Oczywiście dostała też lekarstwa dzięki którym wróciła do zdrowia. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu personelu zarówno lekarskiego jaki pielęgniarskiego jak także ich błyskawicznego działania. Do tego mają wspaniałe podejście do dzieci. Dziękuje!

Kompleksowość leczenia

ciocia bardzo narzekała na ból w kolanie i znaczne ograniczenie ruchomości tego kolana. wylądowała na oddziale ortopedycznym jędrzejowskiego szpitala. lekarz ortopeda wytłumaczył jej na czym będzie polegał zabieg, któremu zostanie poddana. jak sama mówiła: po wytłumaczeniu przez lekarza poczuła się spokojna. wstawiono jej endoprotezę. operacja zrobiona fachowo i pewnie. chodzi na rehabilitację. jest bardzo zadowolona - ból minął i powoli może też chodzić.

Kompleksowość leczenia

na oddział wewnętrzny trafił mój wujek. bardzo bolała wątroba. diagnoza trafna - cóż marskość. lekarze zajęli się wujem bardzo dobrze, przepisali odpowiednie leki, porozmawiali o diecie. wujo wyszedł i już od długiego czasu nie odczuwa bólu w okolicy wątroby.

Kompleksowość leczenia

W sierpniu mój 5 letni synek z zapaleniem płuc trafił na oddział dziecięcy tego szpitala. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to, że jest to przytulny i przyjazny oddział dla dzieci. Do tego zarówno lekarze jak i pielęgniarki mają bardzo dobre podejście do dzieci. O każdego małego pacjenta siostry bardzo się troszczyły. Mój synek został szybko zdiagnozowany i podano mu zestaw odpowiednich leków, po których poczuł się lepiej. Po paru dniach zostaliśmy wypisani do domu:).

Kompleksowość leczenia

W wyniku przebytego zapalenia ucha w uchu utworzyła mi się narośl, która bolała i pogarszała słyszenie na to ucho. Trzeba było osunąć ją chirurgicznie. W czwartek wieczorem zostałem przyjęty na oddział, w piątek zrobiono zabieg, a w niedziele zostałem wypisany do domu. Sam zabieg odbył się szybko i bez komplikacji. P. doktor był bardzo profesjonalny i cały czas opisywał co właśnie robi, a więc przez cały czas czułem się bezpiecznie. Teraz czuje się znakomicie. Bardzo dziękuje Panu doktorowi za dobrą robotę!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii