Ośrodek Terapii Uzależnień

Kompleksowość leczenia

Dzięki Oazie mój ojciec zerwał z nałogiem. Wyleczył się z wieloletniej choroby alkoholowej. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wybrany ośrodek terapii uzależnień.

Kompleksowość leczenia

Fachowa pomoc i profesjonalne wsparcie, to to na co można liczyć w Oazie. Dzięki temu wyrwanie się z uzależnienia staje się łatwiejsze.

Kompleksowość leczenia

W Oazie mój ojciec znalazł pomoc w walce z alkoholizmem. Po wielu miesiącach przekonywania do terapii dał się namówić. Wiedzieliśmy, że jest to jedna jedyna szansa, którą zarówno my, jak i ośrodek musimy wykorzystać. Na szczęście się udało.

Kompleksowość leczenia

Z Ośrodka Terapii Uzależnień i pomocy pani Iwony korzystałem 2 lata temu. Na studiach zacząłem nadużywać alkoholu. Koledzy raz na razem wyciągali mnie na suto zakrapiane imprezy. W końcu doszedłem do takiego stanu, że jedynym rozwiązaniem stała się terapia. Dzięki ośrodkowi udało mi się skutecznie przezwyciężyć nałóg i wrócić do normalnego funkcjonowania.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii