Periogabinet. StomatologiaPeriogabinet. Stomatologia - zdjęcie profilowe

Periogabinet. Stomatologia

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

Periogabinet to wyjątkowy gabinet stomatologiczny w Warszawie. Stworzyliśmy miejsce, które łączy profesjonalizm kliniki stomatologicznej i ludzką atmosferę gabinetu lekarza – przyjaciela rodziny. Nasza filozofia ma dwa filary: pierwszym jest komfort i satysfakcja naszych Pacjentów, a drugim profesjonalizm i skuteczność leczenia.

Naszą filozofię realizujemy poprzez unikalny proces leczenia, który zawsze zaczynamy od dokładnej diagnostyki, której efektem jest plan leczenia, obejmujący wszystkie alternatywne rozwiązania wraz z kosztami. Jest on omawiany i uzgadniany każdorazowo z Pacjentem tak, aby wiedział, co mu dolega oraz, co możemy zrobić, żeby go wyleczyć.

Wyleczenie natomiast jest możliwe dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, doskonałemu – na poziomie kliniki – wyposażeniu gabinetu oraz sieci sprawdzonych specjalistów na stałe współpracujących z naszym gabinetem stomatologicznym.

Nasz zespół tworzą lekarze różnych specjalności stomatologicznych, którzy są w stanie zdiagnozować wiele chorób w jamie ustnej i ewentualnie skierować pacjenta do innego specjalisty. To ważne, bowiem za 99% chorób odpowiadają bakterie z jamy ustnej (te same, które powodują próchnicę). Często zdarza się, że pacjent przychodzi z problemem dentystycznym, a okazuje się, że jest to tylko wierzchołek góry lodowej.

Serdecznie wszystkich zapraszamy! Zarówno całe rodziny, jak i również firmy.

Lek. stom. Beata Zarzycka-Witek i Zespół Lekarzy Specjalistów

Nasi lekarze

Stomatolog   (+3 więcej)