POLSKIE CENTRUM REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ VOTUM

0,0

Nasi lekarze

Lekarz rodzinny
Chirurg ogólny   (+-1 więcej)

Kompleksowość leczenia

Super placówka! Lekarze odpowiadają na całą masę pytań, są dokładni i bardzo pomocni. Motywują do wykonywania ćwiczeń. Czuć, że chcą dobrze, pomóc, wyleczyć. Jestem zadowolona z usług.

Kompleksowość leczenia

Dziękuję za miłą i kompetentną obsługę. Zaangażowanie całego zespołu spowodowało zanik moich dolegliwości. Jestem niezmiernie wdzięczna, robią wiele dobrego!

Kompleksowość leczenia

Bardzo trafnie potrafią postawić diagnozę, mają wiedzę jak leczyć, spore doświadczenie. Od początku czuć zaangażowanie, chęć pomocy, motywację. Wiedzą jak wyleczyć i to się ceni. Rekomenduję.

Kompleksowość leczenia

Usługi fizjoterapii są tu bardzo rzetelnie wykonywane. Doświadczenie i wiedza specjalistów jest bardzo duża. Wszystko na wysokim poziomie. Polecam

Kompleksowość leczenia

Fantastyczni terapeuci, przyjemna atmosfera! To najlepsza z polskich klinik z jaką miałem do czynienia a było ich sporo.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii