POLSKIE CENTRUM REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ VOTUM

Nasi lekarze

Lekarz rodzinny
Chirurg ogólny   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Super placówka! Lekarze odpowiadają na całą masę pytań, są dokładni i bardzo pomocni. Motywują do wykonywania ćwiczeń. Czuć, że chcą dobrze, pomóc, wyleczyć. Jestem zadowolona z usług.

Kompleksowość leczenia

Dziękuję za miłą i kompetentną obsługę. Zaangażowanie całego zespołu spowodowało zanik moich dolegliwości. Jestem niezmiernie wdzięczna, robią wiele dobrego!

Kompleksowość leczenia

Bardzo trafnie potrafią postawić diagnozę, mają wiedzę jak leczyć, spore doświadczenie. Od początku czuć zaangażowanie, chęć pomocy, motywację. Wiedzą jak wyleczyć i to się ceni. Rekomenduję.

Kompleksowość leczenia

Usługi fizjoterapii są tu bardzo rzetelnie wykonywane. Doświadczenie i wiedza specjalistów jest bardzo duża. Wszystko na wysokim poziomie. Polecam

Kompleksowość leczenia

Fantastyczni terapeuci, przyjemna atmosfera! To najlepsza z polskich klinik z jaką miałem do czynienia a było ich sporo.

Kompleksowość leczenia

Bardzo polecam ten ośrodek. Fachowa i profesjonalna obsługa, dobrej jakości sprzęt. Rehabilitacja i zabiegi przyniosły oczekiwane rezultaty. Same plusy!

Kompleksowość leczenia

Profesjonalna diagnoza, leczenie i rehabilitacja dla każdego. To wszystko w PCRF Votum. Przekonałam się o tym na własnej skórze. Polecam!

Kompleksowość leczenia

Jestem bardzo zadowolony z opieki i z zakresu usług PCRF Votum. Dziękuję i polecam innym potrzebującym!

Kompleksowość leczenia

Rekomenduję! Bardzo dobra obsługa, świetni specjaliści i przyjazna atmosfera. Co najważniejsze moje leczenie bardzo szybko przyniosło wymarzone efekty.

Kompleksowość leczenia

Byłam uczestniczką turnusu rehabilitacyjnego i jestem bardzo zadowolona. Przesympatyczna obsługa i bardzo wysokie standardy. Polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii