Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna

Uprzejmość personelu

Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Od czerwca biezacego roku jestem pacjentka Pana doktora Wojciecha Trendel. Po zabiegu wszczepienia stendu jestem objeta opieka poradni kardiologicznej. Jestem oczarowana wiedza i umiejetnosciami mojego lekarza i calego personelu medycznego. Na ostatniej wizycie ekg w normie, zly cholesterol tylko nieznacznie przekracza norme. Pan doktor jest skromny i bardzo sympatyczny, wszystko dokladnie tlumaczy i wyjasnia. Takich fachowcow trzeba cenic.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii