Centrum Medyczne PESMEDCentrum Medyczne PESMED - zdjęcie profilowe

Centrum Medyczne PESMED

O nas

Centrum Medyczne PESMED to miejsce o najwyższym standardzie usług medycznych, posiadające wysokiej jakości sprzęt, a także wysoko wykwalifikowany personel. Jest to miejsce nowoczesne, łączące prestiż z profesjonalizmem. Nie brakuje w nim innowacyjnych i bezpiecznych metod leczenia.

W swojej pracy cenimy sobie profesjonalizm, bezpieczeństwo, a także zaangażowanie i życzliwość. Ciągle dążymy do doskonałości, co z każdym dniem sprawia, że pacjenci chętniej korzystają z naszych usług. Zadowolenie i satysfakcja pacjenta są naszym priorytetem.

Mamy nadzieję, że połączenie tak wysokiej jakości oferowanych usług wraz z panującą atmosferą w naszej placówce sprawi, że miejsce to będzie gwarancją skutecznego leczenia i satysfakcji pacjenta.

Nasi lekarze

Medycyna estetyczna   (+3 więcej)
Alergolog   (+3 więcej)
Chirurg dziecięcy
Lekarz medycyny pracy   (+3 więcej)
Ortopeda dziecięcy   (+3 więcej)
Neurochirurg
Wenerolog   (+3 więcej)
Endokrynolog   (+3 więcej)
Laryngolog
Radiolog

Kompleksowość leczenia

Miła i sympatyczna obsługa pań z recepcji. Świetne miejsce pełne dobrych specjalistów. Usługa warta tej ceny. Polecam

Kompleksowość leczenia

Mateusz Blank, wizyta w dniu 15 lutego. W pełni spełniła moje oczekiwania. Łatwo nawiązaliśmy kontakt, podejście do mojego problemu profesjonalne. Rejestracja, informacja na bardzo wysokim poziomie.

Kompleksowość leczenia

Świetna placówka Duży wybór specjalistów, obsługa na najwyższym poziomie. Czysto, punktualnie. Serdecznie polecam każdemu kto szuka profesjonalistów

Świetna placówka
Duży wybór specjalistów, obsługa na najwyższym poziomie. Czysto, punktualnie.
Serdecznie polecam każdemu kto szuka profesjonalistów

Kompleksowość leczenia

Polecam placówkę a szczególnie Dziękuję za pomoc Pani dr Rutkowskiej, neurologowi z pasją i wielkim sercem do pacjentów

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii