Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO - oddział Warszawa-Bielany Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO - oddział Warszawa-Bielany - zdjęcie profilowe

Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO - oddział Warszawa-Bielany

O nas

Jesteśmy Poradnią Zdrowia Psychicznego, która w swojej ofercie ma szereg możliwości ku lepszemu rozwojowi naszych Pacjentów. Znajdziesz u nas:
- ...

- psychologów
- psychoterapeutów
- neuropsychologów
- neurologów
- psychiatrów osób dorosłych i dzieci
- dietetyków
- logopedów, surdologopedów i neurologopedów
- coachów
- psychologów specjalnych.

Z pomocy w naszych Placówkach mogą korzystać osoby w każdym wieku - od najmłodszych po seniorów! Dbamy o to, by każdy z naszych Pacjentów czuł się usatysfakcjonowany.
Oferujemy wiele treningów rozwojowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W naszej Poradni działa także kilka grup wsparcia. Nasi eksperci specjalizują się w dokonywaniu diagnoz psychologicznych i psychiatrycznych. Wydajemy stosowne opinie oraz zaświadczenia.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich, którym zdrowie psychiczne nie jest obojętne!

Nasi lekarze

Seksuolog   (+3 więcej)
Neuropsycholog   (+4 więcej)
Psycholog   (+3 więcej)
Psychoterapeuta
Psycholog dziecięcy   (+4 więcej)
Psycholog   (+3 więcej)
Dietetyk   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Serdecznie polecam Poradnie Educatio. Rozmaitosc uslug ogromna! Wszystko zalatwione - logopeda, psycholog, psychiatra. Po tym wydana profesjonalna opinia. Super diagnostyka, szybkie terminy. polecam!

Kompleksowość leczenia

Placówka bardzo przyjazna, czyłem się komfortowo, rejstracja uprzejma i pomocna.... na prawdę poradnia wywarła na mnie ogromne pozytywne wrażenie.

Kompleksowość leczenia

Obsługa na najwyższym poziomie, a specjaliści to wspaniali, ciepli i życzliwi ludzie. Serdecznie polecam!

Kompleksowość leczenia

Polecam serdecznie wizyty w tej poradni! Pozbierałam się dzięki tej placówce z bardzo ciężkiego okresu w moim życiu. Teraz żyje na nowo, dziękuje Educatio!

Kompleksowość leczenia

Bardzo miła obsługa, elastyczne podejście do klienta/pacjenta. Taka trochę rodzinna atmosfera która rzeczywiście pomaga i wprowadza dobry klimat. Terapeuci na najwyższym poziomie.

Kompleksowość leczenia

Kadra zatrudniona tam jest na bardzo wysokim poziomie. Aranżacja wnętrz sprawia, że można się tam poczuć bezpiecznie. Panie rejestratorki witają pacjentów z uśmiechem, a specjaliści pomagają uporać się z problemami. Polecam serdecznie

Kompleksowość leczenia

Polecam Panią Doktor neurolog. Wysłuchała mojego problemu od początku, wszystko na spokojnie wytłumaczyła, zadawała dużo pytań. Widać było zainteresowanie pacjentem. Porada na wspaniałym poziomie i termin oczekiwania niezbyt długi.

Kompleksowość leczenia

Wszystko w tej Poradni jest na najwyższym poziomie! Począwszy od zaopiekowania przez Rejestrację przez pełen profesjonalizm w gabinecie aż do opuszczenia obiektu. Poradnia godna polecenia.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii