PRIMA-MED Centrum Medyczno-DiagnostycznePRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne

0,0

O nas

Centrum Prima-Med to placówka medyczna stworzona z myślą o wszystkich osobach, które dbają o swoje zdrowie i chcą się nim długo cieszyć w przyszłości. To wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa, gdzie na pierwszym miejscu stawia się dobro Pacjenta.
Przedstawiamy Państwu wielodyscyplinarny ośrodek, który ma w swojej ofercie szeroko rozbudowaną bazę diagnostyczną oraz posiada duży zespół doświadczonych specjalistów. Naszą misją jest indywidualne i kompleksowe podejście do każdego Pacjenta, dzięki czemu leczenie odbywa się na najwyższym poziomie z zapewnieniem pełnego komfortu.
Centrum Prima-Med stanowią przede wszystkim ludzie tam pracujący i wkładający całe serce w to co robią każdego dnia. Szeroko rozbudowany i zgrany zespół, specjaliści w swojej dziedzinie: lekarze, pielęgniarki oraz personel administracyjny. Każdy z osobna i wszyscy razem w sposób profesjonalny dbają, aby wizyty w Centrum były przyjemnością.
Podstawą sprawnie działającej służby zdrowia jest łatwa i szybka dostępność do opieki lekarskiej świadczonej przez lekarza pierwszego kontaktu. Centrum Prima-Med w Krakowie zapewnia swoim Pacjentom fachową opiekę doświadczonych lekarzy rodzinnych, którzy z pełnym zrozumieniem podchodzą do każdego problemu i służą właściwą poradą medyczną.

Wizyta u lekarza rodzinnego stanowi pierwszy krok w kierunku rozwiązania jakiegokolwiek problemu ze zdrowiem. Można również rozwiać wszelkie wątpliwości oraz wyjaśnić niepokojące objawy. Lekarz pierwszego kontaktu może zalecić szereg badań laboratoryjnych lub badań obrazowych takich jak USG lub RTG. Zarówno badanie ultrasonograficzne USG jak i radiologiczne RTG jest bezinwazyjne i bezbolesne, z kolei stanowi podstawę przy diagnozowaniu wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu i budowie narządów oraz całych układów. Dokładne badanie może zostać przeprowadzone wśród dorosłych jak również i dzieci już od 1 roku życia.

Celem specjalistów w Centrum Prima-Med poza kompleksową opieką nad Pacjentem jest też kładzenie nacisku na profilaktykę oraz propagowanie zdrowego stylu życia o każdej porze roku. Sezon jesienno-zimowy oraz wczesna wiosna sprzyja zwiększonej zachorowalności na grypę. Zachęcamy do szczepień przeciwko grypie wszystkich chętnych, a przede wszystkim dzieci, osoby starsze oraz osoby pracujące wśród dużych skupisk ludzi. Grypa i jej powikłania potrafią być bardzo groźne dla zdrowia i życia człowieka. Szczepienie nie daje gwarancji, że nie zachorujemy, ale nawet jeśli tak się stanie to przejdziemy chorobę dużo lżej i bez zbędnego ryzyka.
Dla młodszych Pacjentów i ich Rodziców oferujemy możliwość skorzystania z konsultacji u zaufanego lekarza pediatry. W Centrum Prima-Med pracują pediatrzy charakteryzujący się szeroką wiedzą w zakresie chorób poczynając od niemowląt, a kończąc na młodzieży do 18 roku życia. Praktyka lekarza pediatry obejmuje nie tylko leczenie przeziębień, ale również właściwe postępowanie w przypadku chorób genetycznych, problemów psychologicznych i psychospołecznych, które mają niekwestionowany wpływ na rozwój dziecka oraz jego zdrowie psychiczne i fizyczne.
Zadaniem dobrego lekarza pediatry jest również kształtowanie świadomości zdrowotnej w rodzinie małego Pacjenta, co stanowi podstawę w tworzeniu się prawidłowego podejścia do kwestii zdrowia oraz dbania o nie w dalszym dorosłym życiu.

W Centrum Prima-Med dbamy o Pacjentów od najmłodszych lat, a nawet o tych, którzy jeszcze się nie urodzili. Wśród interdyscyplinarnego zespołu specjalistów w naszym Centrum swoją wiedzą i doświadczeniem służą zaufani ginekolodzy.
Oferujemy pełną opiekę dla kobiet w ciąży, pakiety badań laboratoryjnych oraz USG ciąży (3D, 4D). Z fachowej pomocy mogą skorzystać kobiety z zaburzeniami miesiączkowania, stanami zapalnymi miejsc intymnych, osoby zainteresowane antykoncepcją jak również leczeniem niepłodności.
Obecnie intensywnie rozwija się też ginekologia estetyczna. Jest to dział medycyny obejmujący zabiegi poprawiające wygląd i estetykę miejsc intymnych oraz polepszenie funkcji seksualnych. Metody stosowane w ramach ginekologii estetycznej przywracają kobietom poczucie własnej atrakcyjności i zapewniają utracony komfort psychiczny. Jest to niezwykle istotny aspekt wpływający na jakość życia seksualnego zarówno kobiety jak i jej partnera.
Centrum Prima-Med oferuje wykonanie zabiegów umożliwiających plastykę zewnętrznych i wewnętrznych narządów płciowych kobiet oraz korektę nabytych lub wrodzonych wad miejsc intymnych. Najczęściej wykonuje się korekty w przypadkach: poporodowe uszkodzenia krocza, asymetria warg sromowych większych lub mniejszych, odtworzenie błony dziewiczej itp. Nawet niewielkie defekty narządów płciowych mogą mieć niekorzystny wpływ na samopoczucie oraz samoocenę kobiet. Z kolei złe samopoczucie fizyczne i psychiczne w konsekwencji negatywnie odbija się na relacji między partnerami.
Coraz częściej o zdrowie i estetykę swoich narządów płciowych dbają też panowie. Dla mężczyzn Centrum Prima-Med ma w swojej ofercie usługi zaufanego i doświadczonego urologa. Nasz lekarz specjalista zajmuje się m.in. leczeniem stulejki, krótkiego wędzidełka, usuwaniem zmian skórnych okolic intymnych, wysiłkowym nietrzymanie moczu. Są to zaburzenia, z którymi coraz częściej Pacjenci przychodzą do gabinetu urologa. Krótkie wędzidełko i stulejka są to przypadłości, które doskwierają chłopcom oraz dojrzałym mężczyznom. Początkowo bagatelizowany problem z czasem staje się coraz większy zarówno pod względem higienicznym jak i w życiu seksualnym dorosłego mężczyzny. Kwestie nawet najmniejszych defektów miejsc intymnych są niezwykle ważne i jednocześnie wstydliwe dla Pacjentów. Zachęcamy wszystkich Panów do przełamania wszelkich obaw i wizyty u naszego lekarza specjalisty. Niewielki zabieg w znieczuleniu miejscowym może natychmiast przywrócić zdrowie oraz pewność siebie.

W Centrum Prima-Med możecie Państwo również zasięgnąć porady medycznej w innych kwestiach z zakresu chirurgii ogólnej. Oferujemy fachowe porady lekarza specjalisty oraz dokładną diagnostykę. Centrum Prima-Med ma w swej ofercie szeroki zakres usług medycznych takich jak badanie USG narządów wewnętrznych, zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym oraz badania i zabiegi proktologiczne.
Proktologia jest działem medycyny, która bada i opisuje schorzenia jelita grubego i odbytnicy. Zmiany i choroby w tych okolicach ciała charakteryzują się uciążliwymi i długotrwałymi objawami. Najczęściej zgłaszają się do proktologa osoby skarżące się na dolegliwości związane z hemoroidami (żylaki odbytu). Jest to dolegliwość wstydliwa, bolesna i uciążliwa. Żylaki odbytu mogą pojawić się niezależnie od wieku Pacjenta, jednak są pewne czynniki sprzyjające ich powstawaniu: siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej, dieta uboga w błonnik, zaparcia, biegunki, zmiany hormonalne, ciąża, otyłość.
W Centrum Prima-Med nasi specjaliści dysponują wieloma metodami leczenia hemoroidów dobieranymi indywidualnie w zależności od stopnia zaawansowania choroby. Pierwszym krokiem w leczeniu jest stosowanie leków farmakologicznych, jeśli ta metoda jest niewystarczająca, wtedy niezbędne jest wykonanie zabiegu chirurgicznego. Bezpośrednio po zabiegu Pacjent może wrócić do pracy oraz innych czynności dnia codziennego.
Wśród szeregu znakomitych specjalistów w naszym Centrum znajdą Państwo również cenionego i doświadczonego neurologa. Jest to lekarz specjalista zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem chorób ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Neurologia jest pokrewną dziedziną z psychiatrią, a zatem niektóre choroby stanowią zagadnienie zarówno dla neurologa jaki dla psychiatry.
Zakres opieki medycznej w Centrum Prima-Med obejmuje leczenie takich chorób jak: zakażenia układu nerwowego (zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych), choroby naczyniowe (zawał mózgu, krwotok śródmózgowy), zaburzenia dotyczące płynu mózgowo-rdzeniowego (wodogłowie), guzy (oponiak, glejak), urazy układu nerwowego (ból neuropatyczny, uszkodzenia popromienne), urazy okołoporodowe i zaburzenia rozwojowe (mózgowe porażenie dziecięce), choroby genetyczne, choroby mitochondrialne, zaburzenia nerwowo-skórne, neuropatie obwodowe (porażenie nerwu), zespoły otępienne (choroba Alzheimera), ataksje dziedziczne (choroba Friedreicha), zaburzenia ruchowe (choroba Parkinsona, choroba Huntingtona), choroby rdzenia kręgowego, choroby złącza nerwowo-mięśniowego (miastenia), miopatia (dystrofia mięśniowa Duchenne’a), choroby demielinizacyjne (stwardnienie rozsiane), choroby autonomicznego układu nerwowego, zaburzenia napadowe (padaczka, migrena, zaburzenia snu).
Centrum Prima-Med zapewnia bezpłatną opiekę medyczną w ramach świadczeń Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) jak również w formie komercyjnej.
Na tle innych placówek Centrum Prima-Med wyróżnia się kompleksowym podejściem do Pacjentów. Szczegółowa diagnostyka, możliwość konsultacji z doświadczonymi lekarzami oraz dbałość o komfort psychiczny Pacjenta to kwestie priorytetowe dla zespołu doświadczonych specjalistów. Dzięki przyjaznej atmosferze, dogodnej lokalizacji w centrum Krakowa oraz bogatej ofercie, Centrum Prima-Med to miejsce godne polecenia.

Nasi lekarze

Poradnia Chirurgiczna i Proktologiczna

Proktolog   (+1 więcej)

Poradnia Gastrologiczna

Gastrolog   (+1 więcej)

Poradnia Ginekologiczna

Poradnia Kardiologiczna

Poradnia Medycyny Estetycznej

Medycyna estetyczna   (+1 więcej)

Poradnia Neurologiczna

Poradnia Ortopedyczna

Poradnia Podologiczna

Poradnia Stomatologiczna

Poradnia Urologiczna

Poradnia Lekarza Rodzinnego

Lekarz rodzinny
Medycyna estetyczna   (+1 więcej)

Kompleksowość leczenia

Bardzo profesjonalna placówka medyczna. Komfort, nowoczesność i bardzo mili lekarze to największe walory tego miejsca. Polecam każdemu, kto poszukuje dobrego centrum medycznego w Krakowie

Kompleksowość leczenia

Już kilkakrotnie korzystałam z usług tej pracowni i nigdy nie miałam żadnych problemów, bardzo mila i rzetelna obsługa, profesjonalne podejście do pacjenta.

Kompleksowość leczenia

Super miejsce ,byłam na prześwietlaniu RTG gdzie zostało starannie przeprowadzone badania i dokładny opis przez bardzo doświadczonych lekarzy. Polecam brak kolejek

Kompleksowość leczenia

Dobry kontakt z placówką, obsługa bardzo miła. Miejsce nawet mogę powiedzieć, że robi wrażenie, a po zapoznaniu się z cennikiem różnych usług szczerze byłem pozytywnie zaskoczony. Moja wizyta była nieskomplikowana u internisty więc to nic poważnego ( na szczęście ) ale dobrze ją oceniam.

Kompleksowość leczenia

Miła i fachowa pomoc przy wypełnieniu deklaracji dotyczącej wyboru lekarza pierwszego kontaktu. Polecam

Kompleksowość leczenia

Bardzo dobre miejsce, przyjazny personel, czysto i zadbanie. Lekarz prowadzący też na wysokim poziomie ( nie oceniam kompetencji bo nie jestem w tym biegły, ale zaufanie wzbudza ).

Kompleksowość leczenia

Profesjonalnie miejsce, nowocześnie i komfortowo. Obsługa miła, a lekarzy sporo. Kolejki nie są straszne. Czujesz się "ważniejszy" niż na innych wizytach bo wreszcie ktoś dba. Polecam innym

Kompleksowość leczenia

Byłam na konsultacji u neurologa i badania usg. Wszystko sprawnie, lekarz szczegółowo opisuje i odpowiada na pytania.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii