HENDIMED CENTRUM MEDYCZNEHENDIMED CENTRUM MEDYCZNE - zdjęcie profilowe

Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

O nas

Przychodnia w miejscu poprzedniej powstała we wrześniu 2018 roku.

Przychodnia w miejscu poprzedniej powstała we wrześniu 2018 roku.

Poprzedni właściciel zlikwidował placówkę ale starania i zaangażowanie personelu pozwoliło uruchomić nową tak szybko że zmiany nie były odczuwalne dla pacjentów.

Zmieniło się wnętrze - nowe estetyczne, wyposażone gabinety - ale to co najważniejsze, pozostali ci sami lekarze pracujący od ponad dziesięciu lat.

Stomatologia zachowawcze, protetyka i RTG zębów.

Przyjmują także bardzo doświadczeni lekarze: kardiolog, internista, pulmonolog zajmujący się także bezdechem sennym, internista/diabetolog, ortopeda, dermatolog, pediatra, chirurg ogólny, torakochirurg a także chirurdzy naczyniowi. U nas wykonacie Państwo USG jamy brzusznej, układu moczowego, tarczycy, USG układu naczyniowego, ECHO serca ale także co stanowi rzadkość USG płuc.

Zapraszamy także osoby potrzebujący pomocy dietetyka.

We wtorki i czwartki wykonujemy badania laboratoryjne - staramy się zapewnić jak najbardziej przystępne ceny analiz.

Bardzo profesjonalna obsługa i krótkie terminy są dla nas bardzo ważne. Sprawnie działająca recepcja daje Państwu bezpieczeństwo zwłaszcza w dobie pandemii. Przystosowaliśmy także dodatkowy gabinet na potrzeby drugiej poczekalni.

Zapraszamy mieszkańców Bródna oraz całej Warszawy.

Uprzejmość personelu
Sprawność obsługi personelu
Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Bardzo miła obsługa, szybkie terminy do stomatologa. Pani Doktor Grądkowska - przemiły lekarz z powołaniem. Przyjęła zarówno mnie jak i mojego syna. Polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii