Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad  i Zaburzeń RozwojowychPrzychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad  i Zaburzeń Rozwojowych - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

O nas

Formmed to miejsce, w którym wiedza medyczna odmienia codzienność i sprawia, że pokazuje ona swoją piękniejszą formę i lepsze oblicze.

Zebraliśmy wszystkich specjalistów dziecięcych w jednym miejscu, aby ułatwić leczenie każdego dziecka.

Zapraszamy dzieci z rodzicami na konsultacje w naszych poradniach. Wiemy, jak rozmawiać z dziećmi, żeby wizyta u lekarza była dla nich miłym wspomnieniem. Wiemy też, jak rozmawiać z rodzicami, abyście wyszli od nas poinformowani o wszystkim czego chcecie wiedzieć na temat badań, diagnozy i leczenia!

Misją placówki jest umożliwienie każdemu dziecku bezpiecznego i skutecznego leczenia. Chcemy, żeby cała rodzina czuła się u nas komfortowo i wiedziała, że zawsze może liczyć na naszą pomoc.

Formmed to jakość leczenia.

Swoją działalność opieramy na 3 filarach:

Skuteczności
Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów stawiamy właściwe diagnozy i szybko wprowadzamy leczenie.
Szybkości
Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pacjentów – minimalizujemy liczbę koniecznych wizyt i maksymalnie skracamy proces leczenia.
Kompleksowości leczenia
Opracowujemy plan leczenia pacjenta z udziałem specjalistów wielu dziedzin medycyny: chirurga / chirurga szczękowo-twarzowego / neurochirurga / chirurga plastyka oraz w zależności od potrzeb: pediatry, neurologa, laryngologa, gastroenterologa, dermatologa, ortodonty, logopedy, psychologa i innych. Naszym pacjentom chcemy zapewnić leczenie wielospecjalistyczne w jednym miejscu.

Nasi lekarze

Oddział chirurgii dziecięcej

Chirurg szczękowo twarzowy   (+3 więcej)
Chirurg dziecięcy
Chirurg dziecięcy

Oddział chirurgii plastycznej

Chirurg ogólny   (+4 więcej)

Poradnia otolaryngologiczna

Laryngolog dziecięcy   (+5 więcej)

Poradnia otolaryngologiczna dla dzieci (konsultacje, zabiegi w znieczuleniu ogólnym)

Laryngolog dziecięcy   (+5 więcej)

Poradnia foniatryczna

Poradnia logopedyczna

Logopeda dziecięcy   (+3 więcej)

Poradnia alergologiczna

Alergolog dziecięcy   (+4 więcej)

Poradnia alergologiczna dla dzieci

Alergolog dziecięcy   (+4 więcej)

Poradnia dermatologiczna

Dermatolog   (+5 więcej)

Poradnia ortodontyczna

Poradnia psychologiczna

Psycholog dziecięcy   (+4 więcej)

Poradnia psychologiczna dla dzieci

Psycholog dziecięcy   (+4 więcej)

Poradnia dietetyki

Dietetyk dziecięcy   (+3 więcej)

Pozostali lekarze

Urolog dziecięcy   (+3 więcej)
Radiolog   (+3 więcej)
Chirurg onkolog   (+4 więcej)
Traumatolog   (+3 więcej)
Chirurg ogólny   (+3 więcej)
Internista   (+3 więcej)
Internista   (+5 więcej)
Stomatolog   (+3 więcej)
Stomatolog   (+4 więcej)
Stomatolog   (+3 więcej)
Gastrolog dziecięcy   (+4 więcej)
Gastroenterolog   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Wspaniała klinika i wspaniali lekarze - świetny szpital prowadzony przez najwyższej klasy fachowca - profesor Zofię Dudkiewicz. Po tym jak wspaniale zoperowano tu moją córkę, jak mamy jakiś problem zdrowotny w rodzinie to w pierwszej kolejności sprawdzamy w Formmedzie. I nigdy na fachowości pracujących tu lekarzy nie zawiedliśmy się. Widać że pani profesor dba o najwyższą jakość personelu.

Kompleksowość leczenia

Już od kilku lat korzystam ja i moja rodzina z leczenia w Formmed. Stomatolog, ortodonta, dermatolog , gastrolog dla dzieci i foniatra – z takich specjalistów korzystaliśmy i nigdy nie byliśmy zawiedzeni. Wspaniali, pomocni lekarze i miła recepcja. Polecam.

Kompleksowość leczenia

Swietna placówka, jestem bardzo zadowolona. Mili lekarze i obsługa bardzo dobre warunki. Polecam wszystkim!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii