Przychodnia Rejonowa Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rudzie Śląskiej z siedzibą przy ul. Makuszyńskiego 7

Uprzejmość personelu

Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Byłem już na dwóch wizytach w tej przychodni, a dokładniej u Pana Doktora Zeka i jestem mile zaskoczony, najlepszy lekarz u jakiego byłem. W moim życiu byłem już u wielu lekarzy, ale takiego profesjonalisty nie spotkałem do teraz, Polecam każdemu, który zawiódł się na polskiej służbie zdrowia. Niestety przy okazji moich dwóch ostatnich wizyt dowiedziałem sie, że Doktor Zeka jest na urlopie, czy ktoś posiada numer osobisty Doktora, byłbym bardzo wdzięczny.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii