Przychodnia Specjalistyczna

Kompleksowość leczenia

Mój synek choruję na mukowiscydozę, chodzimy do przyszpitalnej poradni gruźlicy i chorób płuc. Jestem zadowolona z przebiegu leczenia, metody i leki zastosowane przynoszą oczekiwany efekt. Lekarz prowadzący ma dobre podejście do pacjentów. Polecam!

Kompleksowość leczenia

Witam, Niestety mam problemy z prostatą, Udałem się do tej poradni urologicznej. Lekarz bardzo taktowny. Nie czułem się skrepowanie i nie przyjemnie... Dostałem nowe leki które bardzo mi pomogły.

Kompleksowość leczenia

Na oddziale chirurgi w tym szpitalu zostałem poddany operacji żylaków innowacyjną metodą przez co moja rekonwalescencyjna przebiegała o wiele szybciej. jestem bardzo zadowolony z efektów.

Kompleksowość leczenia

Podczas jady na rowerze wpadłem w dziurę i upadłem na ziemie z roweru. Niestety jakoś nienaturalnie ułożyła mi się ręka. Na skutek czego odczuwałem ból w nadgarstku. Tego samego dnia umówiłem wizytę w Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej (było to wcześnie rano). Okazało się, że mogą mnie przyjąć w godzinach popołudniowych tego samego dnia. Lekarz po krótkiej rozmowie zabrał się do badania mojej ręki. Po przeprowadzonym wywiadze stwierdził, że to tylko mocne stoczenie i żeby zminimalizować ból powstający przy ruchu usztywnił mi nadgarstek i przepisał leki przeciw bólowe. Po paru dniach dolegliwości ustały. Bardzo dziękuje za szybkie przyjęcie mnie i prawidłową diagnozę!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii