Przychodnia Wilchwy Osiedle 1 Maja

Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Nasi lekarze

Chirurg dziecięcy   (+3 więcej)

Uprzejmość personelu
Sprawność obsługi personelu
Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Witam. Przychodnia do bani,pielęgniarki opryskliwe,niechętne do pomocy. Oczywiscie są wyjątki. Rejestratorki wyjątkowe, traktują pacjentów jak zło konieczne, po co przyszli, tylko im przeszkadzają. Wściekłe na wszystkich że muszą pracować. Ustawiają pacjentów po kątach. Zero empatii a przypominam że do przychodni przychodzą ludzie chorzy. To najgorsza przychodnia w jakiej do tej pory byłem. A ponieważ leczę się na różne schorzenia wiec trochę już ich odwiedziłem . Tak,na pewno mój wpis zostanie usunięty ale może da komuś do myślenia, mam tu na myśli właściciela przychodni. Pozdrawiam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii