0,0

O nas

RLMed to nowoczesna placówka medyczna, w której każdy pacjent może liczyć na szybką pomoc i poradę doświadczonych specjalistów. Oferujemy szeroki zakres usług, od profilaktyki, przez opiekę specjalistyczną, aż po zaawansowaną diagnostykę. Zdrowie pacjenta jest dla nas najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby sprawowana przez nas opieka medyczna była na jak najwyższym poziomie.

Nasi lekarze

Gabinet dermatologiczny

Gabinet ginekologiczny

Gabinet stomatologiczny

Gabinet urologiczny

Chirurg dziecięcy   (+-1 więcej)
Fizjoterapeuta   (+-1 więcej)
Chirurg ogólny
Chirurg onkolog

Kompleksowość leczenia

Rewelacyjna obsługa. Szybko i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony z wizyty w tej placówce. Gorąco polecam!

Kompleksowość leczenia

Polecam wszystkim tą placówkę. Bardzo miła obsługa. Na wizytę do lekarza weszłam dokładnie o godzinie, na którą byłam umówiona. Lekarz wszystko mi dokładnie wyjaśnił. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Kompleksowość leczenia

Świetna placówka. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Profesjonalna opieka medyczna. Uprzejmy personel.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii