SaskaMedSaskaMed - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

Kompleksowość leczenia

O nas

Szanowni Państwo

Szanowni Państwo

Przez ponad 20 lat mojej praktyki zawodowej zbierałem doświadczenie i wiedzę medyczną. Zaczynałem jako młody student medycyny w pogotowiu ratunkowym, aby później doskonalić swoje kompetencje przez lata specjalizacji w szpitalu klinicznym oraz wyjeżdżając i szkoląc się poza granicami Polski. Wiem, że to nie koniec, a jedynie część mojej podróży zawodowej. Teraz nadszedł czas, aby zbudować miejsce, gdzie wspólnie z zaproszonymi do współpracy specjalistami, będziemy mogli wdrożyć kompleksowe podejście w oparciu o naszą wiedzę i umiejętności.

Trzy lata temu wspólnie z Iwoną, moją żoną, która jest psychologiem, postanowiliśmy zbudować klinikę, pozwalającą nam realizować wspólne marzenie o prawdziwie holistycznym podejściu do pacjenta. Nie była to łatwa decyzja. Jednak od marzeń się zaczyna. Do tworzenia tego miejsca zaprosiliśmy ludzi profesjonalnych, mądrych i wrażliwych. Podobnie jak ja, większość z nich zdobywała doświadczenie w wielu ośrodkach, również poza granicami kraju. Dzięki temu teraz realizując model kompleksowej opieki możemy sięgać po różne metody, w zależności od potrzeby i kwalifikacji pacjenta.

Zapraszam Państwa do Kliniki SaskaMed. Znajdziecie u nas pomoc specjalistów takich jak dermatolog, endokrynolog, diabetolog, internista, kardiolog, chirurg naczyniowy, ginekolog-położnik, specjalistów diagnostyki USG. Nasze położne prowadzą edukację laktacyjną i diabetologiczną. Mamy też doskonałych specjalistów zajmujących się urodą. Jej pielęgnacją, korygowaniem defektów czy poprawą samopoczucia.

Osobiście przeprowadzam konsultacje i zabiegi w zakresie ginekologii estetycznej gwarantując najwyższe standardy i pełny profesjonalizm. Klinika SaskaMed należy do niewielkiej grupy ośrodków certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Chcemy stać się jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie placówek tego typu w Polsce.

Pozostaję do Państwa dyspozycji wraz z moim wyjątkowym zespołem

Dr n. med. Rafał Kuźlik

Nasi lekarze

Wenerolog   (+3 więcej)
Internista   (+3 więcej)
Internista   (+3 więcej)
Ginekolog estetyczny   (+4 więcej)

Uprzejmość personelu
Sprawność obsługi personelu
Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Trafiłam do Kliniki z jednym problemem bardzo schudłam i nieestetycznie wyglądałam po utracie wagi, skóra na brzuchu luźna, zwisała latem wręcz odparzenia się pojawiały. Powiedziałam o tym lekarzowi i czy ja już tak ma być, czy powinnam to zaakceptować? Pokierowana zostałam do drugiego lekarza który zajął się estetyką i wykonałam miniabdominoplastykę i liposukcję jeszcze brzucha-efekt genialny!! „Mommy makeover” ❤️👍 znowu czyje się sobą i się nie wstydzę tego ze jestem mamą i kobietą !! Zostaje wierną pacjentką tej Kliniki -SaskaMed !!! cudownie współpracują tam ze sobą lekarze i mogę też ...

Zostaje wierną pacjentką tej Kliniki -SaskaMed !!! cudownie współpracują tam ze sobą lekarze i mogę też w tym samym miejscy wykonać zabiegi na twarz - doskonałe miejsce łączące wiele praktyk- szukałam właśnie takiego. Mam zaufanie do specjalistów którzy tam pracują, doskonała atmosfera i podejście do pacjenta z troską !!
Dziękuje że na WAS trafiłam.
do zobaczenia
Beata.