SE+ Studio Stomatologii Estetycznej

Nasi lekarze

Kompleksowość leczenia

Pierwsza opinia. Godny polecenia gabinet stomatologiczny, bardzo przyjemna obsługa, profesjonalne wyposażenie, oraz wysoki poziom leczenia. Polecam Pani Dr Książkiewicz, u której byłam na wizycie z bólem zęba. dziękuje!!!

Kompleksowość leczenia

Nowoczesna przychodnia stomatologiczna z najlepszymi lekarzami u jakich do tej pory byłam. W jednym miejscu można wykonać wszystkie zabiegi. Zdecydowanie polecam.

Kompleksowość leczenia

Moja "szóstka" została skutecznie wyleczona i już mnie nie boli i to najważniejsze:) Polecam wszystkim i dziękuję pani Książkiewicz-Jóźwiak

Kompleksowość leczenia

Super nowoczesna klinika z doświadczonym personelem. Ceny leczenia podobne do innych gabinetów w Krakowie, natomiast poziom usług o wiele wyższy.

Kompleksowość leczenia

Bardzo nowocześnie wyposażona klinika. Byłem na kilku wizytach u Pana chirurga w tej placówce i jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu nie tylko Pana Wentrycha, ale i innych pracowników SE+ Studio.

Kompleksowość leczenia

Najlepiej wyposażone gabinety w jakich kiedykolwiek byłem. Personel wykonuje chyba każde zabiegi stomatologiczne. U mnie pani dr Książkiewicz wykonała doskonały most zębowy z porcelany, który nie różni się od reszty uzębienia. Polecam tą klinikę.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii