Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum MedyczneSerafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne - zdjęcie profilowe

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne

O nas

Serafin Clinic to wyjątkowe miejsce, tworzone przez specjalistów w zakresie ginekologii, kardiologii, radiologii, onkologii, chirurgii, ortopedii i wielu innych. Jako nieliczni na Śląsku i jedyni w Gliwicach oferujemy zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, przeprowadzane przez uznanego i cenionego specjalistę Dawida Serafina – trenera i szkoleniowca lekarzy w kilkunastu krajach na świecie. Serafin Clinic to specjalistyczne centrum medyczne, w którym każdy pacjent otrzyma należytą pomoc na najwyższym poziomie w jednym miejscu. Chcemy, by każdy pacjent miał szansę spotkać nie tylko lekarza, lecz przede wszystkim człowieka, który chce nieść pomoc, holistycznie podchodząc do każdego z pacjentów. W Serafin Clinic łączymy nowoczesną technologię i innowacyjne techniki leczenia z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem specjalistów z całego Śląska. W naszej placówce świadczymy również kompleksową opiekę kobietom w ciąży, oferujemy pełną diagnostykę prenatalną, konsultacje genetyczne, dietetyczne oraz diabetologiczne.

każdy pacjent miał szansę spotkać nie tylko lekarza , lecz przede wszystkim człowieka, który chce nieść pomoc, holistycznie podchodząc do każdego z pacjentów. Co stawiamy sobie za najwyższy cel.

Postrzegając pacjenta jako całość pragniemy dbać przede wszystkim o zdrowie, jednak nie zapominamy o urodzie. Dlatego oferujemy również pomoc specjalistów z zakresu medycyny estetycznej oraz jako jedyni w Gliwicach nowoczesnej ginekologii – ginekologii estetycznej.

Udogodnienia dla pacjentów
Nowoczesny sprzęt – Klinika została wyposażona w wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy m.in.:

- GE Voluson E8 HD Live – Tryb 3D/4D HD LIVE to nowatorska funkcja obecna w najnowszej generacji aparatach USG obecnych w naszej Klinice, która pozwala uzyskiwać niezwykle plastyczne trójwymiarowe obrazy płodu, o niemal naturalnym kolorze skóry. Wirtualna kontrola punktu padania światła daje możliwość stworzenia wyjątkowego ujęcia. Z racji niezwykle rzeczywistego obrazu płodu, technika ta nazywana jest również wirtualną fetoskopią.

- Laser FemiLift – wykorzystywany podczas zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Przynosi efekty odmładzania pochwy i leczy wysiłkowe nietrzymanie moczu, stymuluje proces powstawania kolagenu.

- Plasma BT – to innowacyjny aparat medyczny, którym można efektywnie i bezpiecznie przeprowadzać zabiegi na: powiekach górnych i dolnych, zmarszczkach, bliznach, zapaleniach skóry, przy gojeniu ran i poprawie absorpcji środków aktywnych.

Renoma – Serafin Clinic Specjalistyczne Centrum Medyczne to renomowana klinika z kompleksową i profesjonalną opieką medyczną na najwyższym poziomie, pod kierownictwem znanego i cenionego specjalisty dr Dawida Serafina – trenera i szkoleniowca lekarzy w kilkunastu krajach na świecie.

Przyjazna atmosfera – Tworząc naszą placówkę, za cel stawiamy sobie komfort pacjentów w trakcie leczenia, poszanowanie prawa do intymności i pełnej dyskrecji, empatię lekarzy i profesjonalizm wszystkich naszych pracowników.

Osiągnięcia i certyfikaty Serafin Clinic:

Założycielem kliniki jest dr Dawid Serafin, ginekolog o wysokich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu zawodowym. Jako ekspert wąskiej dziedziny, jaką jest ginekologia estetyczna, budzi swoją osobą zainteresowanie mediów. Jego wypowiedzi były cytowane w wielu czasopismach i programach telewizyjnych, między innymi w „Pulsie medycyny”, „Focusie” czy „Dzień dobry TVN”. Serafin Clinic dołączyło do wąskiego grona ośrodków medycznych w Polsce oznaczonych Certyfikatem " Autoryzowana Klinika Neauvia".

Nasi lekarze

Diabetolog   (+3 więcej)
Ortopeda   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Odniosłam bardzo pozytywne wrażenie po wizycie w klinice. Dość dużo miejsca w poczekalni; bardzo uprzejma, uśmiechnięta Pani rejestratorka. Na wizytę nie czekałam długo. Pani doktor, która mnie przyjmowała przywitała mnie po wejściu do gabinetu i przeprowadziła przed badaniem dokładny wywiad. Badanie było bezbolesne i przebiegło sprawnie. Pani doktor odpowiadała na każde moje pytanie wyczerpująco z czym nie spotkałam się u poprzednich specjalistów. Po wizycie jestem bardzo zadowolona i czułam się w pełni zaopiekowana, na pewno powrócę za parę miesięcy na badania kontrolne do tej placówki.

Kompleksowość leczenia

Gorąco polecam klinikę. Obsługa przemiła, przy małym opóźnieniu pani rejestratorka zaproponowała herbatę. Korzystałam z konsultacji genetycznych, po której zdecydowałam się na leczenie. Lekarze profesjonalni i bardzo empatyczni, miło trafić w takie miejsce. Pozdrawiam serdecznie!

Kompleksowość leczenia

Polecam z całego serca . Prowadząca moją ciążę- Doktor Dagmara Pluta- wspaniała ,empatyczna ,pełna ciepła - dzięki niej czułam się naprawdę spokojnie i bezpiecznie przez cały okres ciąży. Każdej kobiecie życzę takiej opieki, w tym cudownym ale i stresującym dla nas czasie. Sama klinika oraz cały personel na wielki plus :) sympatyczni ,otwarci ,pomocni ...Zawsze bardzo przyjemna atmosfera . Polecam każdemu !

Polecam z całego serca .
Polecam każdemu !

Kompleksowość leczenia

Wizyta przebiegła w komfortowych warunkach i bez kolejki. Lekarz sympatyczny i konkretny. Przepisane leki przez pana doktora zostały dobrane idealnie. Polecam

Kompleksowość leczenia

Przychodnia dobrze wyposażona, miła obsługa. Lekarze głównie młodzi, dokładni, bardzo sympatyczni. przyjazne miejsce, polecam

Kompleksowość leczenia

Szczerze można polecić serafin clinic, większość badań można wykonać na miejscu a wyniki są dostęnpe przez internet już po 2 dniach. Obsługa bardzo miła, doktor, który mnie konsultował uprzejmy. pozdrawiam

Kompleksowość leczenia

Jeśli ktoś szuka przychodni gdzie dobrze traktuje się pacjenta a nie stawia się na tzw. "masówkę" to polecam Serafin Clinic. Lekarz uśmiechnięty i bardzo miły, na wyposażeniu nowoczesny sprzęt. pozdrawiam

Kompleksowość leczenia

Do Serafin Clinic trafiłam z polecenia znajomej, również wykonałam tam badania prenatalne za darmo w o wiele lepszej atmosferze i poziomie niż przy pierwszej ciąży. Pani doktor, która mnie badała była bardzo miła i delikatna. Polecam wszystkim Paniom w ciąży.

Kompleksowość leczenia

Przychodnia nie należy do największych ale panuje tam bardzo miła atmosfera. Obsługa jest bardzo uprzejma, pobranie krwi szybkie i bez bólu. Lekarz, który mnie konsultował wzbudził moje zaufanie i na pewno wrócę na kolejną wizytę.

Przychodnia nie należy do największych ale panuje tam bardzo miła atmosfera.

Kompleksowość leczenia

Regularnie odwiedzam placówkę od długiego czasu. Leczę się kardiologicznie u dr Sikory właśnie w Serafin Clinic. Polecam miejsce każdemu kto szuka miłej obsługi i sympatycznych, profesjonalnych specjalistów. Pozdrawiam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii