SKJ CENTRUM MEDYCZNESKJ CENTRUM MEDYCZNE - zdjęcie profilowe

SKJ CENTRUM MEDYCZNE

O nas

W związku z rosnącą zapadalnością na choroby nowotworowe: RAKA PIERSI, RAKA SZYJKI MACICY oraz RAKA JELITA GRUBEGO zdecydowano się zaoferować pacjentom KOMPLEKSOWĄ ŚCIEŻKĘ PROFILAKTYCZNO-DIAGNOSTYCZNĄ zgodnie z założeniami narodowego programu walki z rakiem jelita grubego, rakiem piersi oraz rakiem szyjki macicy w formie prywatnej działalności lekarskiej.

Obecnie misją kliniki jest umożliwienie pacjentom przeprowadzania niezbędnych badań profilaktycznych i diagnostycznych w celu wczesnego rozpoznania nowotworu i skierowania do dalszego leczenia szpitalnego.

W związku z tym w sierpniu 2014 roku otworzono nową, większą autorską klinikę doktora Krzysztofa Szala, która oferuje profesjonalne usługi medyczne znanych i cenionych lekarzy z zakresu chirurgii onkologicznej, ginekologii, proktologii oraz dermatologii. Wraz z rosnącą świadomością dbania o zdrowie i kondycję psycho-fizyczną oferowane są również porady z zakresu dietetyki, kosmetologii, psychologii i medycyny estetycznej.

www.skj.waw.pl

Nasi lekarze

Poradnia ginekologiczna

USG ginekologiczne   (+5 więcej)
USG ginekologiczne   (+5 więcej)

Poradnia proktologiczna

Poradnia chirurgiczna

Chirurg naczyniowy   (+5 więcej)
Chirurg ogólny   (+3 więcej)
Chirurg ogólny   (+3 więcej)

Poradnia gastroenterologiczna

Gastrolog   (+3 więcej)

Badania diagnostyczne

Internista   (+3 więcej)

Poradnia chorób piersi

Internista   (+3 więcej)

Pozostali lekarze

Kompleksowość leczenia

Byłam jakiś czas temu u Pani dr. Krychowskiej i gorąco polecam,. Pełen profesjonalizm a zarazem świetne podejście do pacjenta.

Kompleksowość leczenia

Dr. Szala świetny specjalista pomógł mi już wiele razy z moimi schorzeniami. Placówka w nowoczesnym stylu w dobrej lokalizacji. Polecam

Kompleksowość leczenia

Jestem starym pacjentem dr. Krzysztofa Szali. Doktor przyjmował wcześniej na Mokotowie, dziś miałem okazje do sprawdzenia nowej placówki SKJ CM na Wilanowie. Bardzo miła obsługa i przytulne wnętrze sprawia iż jestem rozluźniony przed zabiegiem. Polecam – bezstresowo i komfortowo.

Kompleksowość leczenia

Klinika SKJ to świetne miejsce, gdzie przyjmują znakomici specjaliści. Pragnę zwłaszcza polecić dr. Krychowską. Wizyta u tej Pani doktor to czysta przyjemność.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii