Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o. - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.

Uprzejmość personelu
Sprawność obsługi personelu
Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

O nas

Galeria Zdrowia jest miejscem, w którym każdy pacjent może znaleźć opiekę lekarską przez całą dobę. W dzień na Państwa czekają nie tylko nasi lekarze rodzinni, ale także wyjątkowi specjaliści, diagności laboratoryjni i radiolodzy. W nocy, a także w dni wolne od pracy przez całą dobę, w naszym ośrodku mogą Państwo uzyskać pierwszą pomoc w nagłych zachorowaniach i przy pogorszeniu stanu zdrowia. Jeśli potrzebna jest wizyta domowa albo transport do szpitala – nasz personel także będzie służył pomocą.

Jesteśmy po to aby leczyć, pomagać oraz doradzać zdobytą wiedzą medyczną w jak najlepszy sposób.

Świadczymy usługi Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Nocnej Opieki Lekarskiej bezpłatnie dla pacjentów ubezpieczonych.

Pozostali specjaliści świadczą usługi odpłatnie.

Mieścimy się w centrum Zabrze, przy placu Wolności – w budynku galerii Zabrze od strony ul. Św. Barbary

Nasi lekarze

Pediatra   (+1 więcej)