SP ZOZ Szpital Powiatowy w Kętrzynie

2,7

Kompleksowość leczenia

Nie wiem jak to działa nikt nie wie co gdzie i jak Pytając się gdzie jest oddział chirurgii ogólnej dostałam odpowiedź Odwiedziny o 14 . Wchodząc po godzinie 14 rozmawiałam osoba z rodziny z 10 min Bo powierzono mi , odwiedziny sayo 17 Więc sama nie wiem o której są . Ale jestem pod wrażeniem pielęgniarek Na tym oddziale są bardzo miłe i mimo to nie wygonili nas ale poinformowali żebyśmy wyszli bo nas mogą wygonić.

Nie wiem jak to działa nikt nie wie co gdzie i jak
Pytając się gdzie jest oddział chirurgii ogólnej dostałam odpowiedź
Odwiedziny o 14 .
Wchodząc po godzinie 14 rozmawiałam osoba z rodziny z 10 min
Bo powierzono mi , odwiedziny sayo 17
Więc sama nie wiem o której są .
Ale jestem pod wrażeniem pielęgniarek

Kompleksowość leczenia

W dniach 12 – 21. 02.2024r. byłam pacjentką oddziału ginekologii planowanej w szpitalu w Kętrzynie. To z czym się tam spotkałam pragnę podzielić się ze wszystkimi, którzy nie wierzą, że istnieją takie szpitale jak w „Leśnej Górze 1. Panie pielęgniarki – przemiłe, spokojne i z poczuciem humoru. Profesjonalistki. Mają złote ręce. W każdej chwili przychodzą z pomocą, uspokajają. Nawet podgrzały mi zupę, której wcześniej / ze względu na badania / nie mogłam zjeść. Obłęd – oczywiście pozytywny. 2. Lekarze – Pan doktor Sałań i Pan doktor Stawski – to specjaliści ...

W każdej chwili przychodzą z pomocą, uspokajają.

2. Lekarze – Pan doktor Sałań i Pan doktor Stawski – to specjaliści w swoim fachu, a do tego mili, grzeczni, spokojni i empatyczni. Rzeczowo odpowiadają na pytania pacjentek i nie są zirytowani z tego powodu.

3. Panie od wydawania posiłków – grzeczne, sympatyczne, uśmiechnięte.

4. Panie sprzątające – grzeczne, cichutkie, dbają o porządek.

5. Posiłki – to nie do uwierzenia – nawet w domu tak nie jem / bo nie chce mi się aż tak przygotowywać/ - pomidor, ogórek, roszponka, rukola, papryka, szyneczka, ser żółty, dżem, jajecznica, masło, świeże pieczywo, zupy pełne warzyw, drugie dania - olbrzymie porcje. Wszystko gorące i smaczne. Kto nie wierzy niech wejdzie na stronę szpitala i sprawdzi jadłospisy na konkretne dni.

6. W każdym pokoju jest łazienka i jest też bardzo ciepło.

7. Atmosfera na oddziale jest przyjazna. Panuje spokój i cisza.

Nie sądziłam, że szpital może tak wyglądać. A jednak jest takie miejsce - w Kętrzynie, gdzie nawet strach i ból można przeżyć godnie w przyjaznej atmosferze.

Pozdrawiam cały personel oddziału ginekologii planowanej i dziękuję za życzliwość i pomoc jaką otrzymałam.

Pacjentka - Beata Jura

Kompleksowość leczenia

Szpital pozostawia wiele do życzenia lekarze uprawiają wolna amerykanka chcą to robią obchody a jak nie to pacjent o tym co mu dolega dowiaduje się od pielęgniarek największym mankamentem jest palenie papierosów w łazienkach bez okien akceptowany przez personel masakra

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii