Stomatologia Medicover - InflanckaStomatologia Medicover - Inflancka - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

Stomatologia Medicover - Inflancka

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

W klinice stomatologicznej przy ul. Inflanckiej 4 w Warszawie oferujemy naszym pacjentom kompleksową opiekę profesjonalistów z zakresu usług stomatologicznych wspieraną przez najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Jesteśmy pionierem pod względem zastosowania innowacyjnych urządzeń dentystycznych mających na celu jak najlepsze dobro pacjentów przy jednoczesnym minimalizowaniu dyskomfortu.

Nasza dogodna lokalizacja usytuowana w pobliżu Dworca Gdańskiego, gdzie znajduje się stacja metra, przystanki tramwajowe i autobusowe, pozwala na łatwy i optymalny dojazd.

Centrum Stomatologia Medicover Inflancka składa się z 6 gabinetów wyposażonych w innowacyjny sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu możemy znacznie szybciej i dokładniej wykryć zmiany w jamie ustnej oraz dobrać odpowiednie leczenie.

Oferujemy Państwu pełny zakres usług stomatologicznych:

stomatologia zachowawcza
chirurgia stomatologiczna
endodoncja – leczenie kanałowe
periodontologia
higienizacja
diagnostyka RTG (dostępna od ręki)
cyfrowe skanowanie uśmiechu
znieczulenie komputerowe
leczenie bruksizmu
zabiegi w sedacji

Wszystkie działania mają na celu bezpieczeństwo oraz świadczenie jak najwyższych usług naszym pacjentom. Dbamy o komfort już w momencie przekroczenia progu naszej kliniki. Czas oczekiwania na wizytę umilamy naszym odwiedzającym przytulnym wnętrzem, domową atmosferą oraz filiżanką kawy bądź herbaty. Wysoko wykwalifikowany personel medyczny otoczy Państwa domową niemalże opieką i dostosuje leczenie do indywidualnych potrzeb.

CYFROWE SKANOWANIE UŚMIECHU
Przy użyciu cyfrowego skanera wewnątrzustnego 3D wykonujemy w komfortowy sposób modele diagnostyczne. Dzięki temu lekarz może z większą precyzją ocenić stan uzębienia oraz natychmiast rozpocząć leczenie, które odbywa się to w niezwykle przyjemnej atmosferze, co umożliwia nam technologia.

LECZENIE BRUKSIZMU
Bruksizm dotyczy coraz większej liczby pacjentów, ponieważ najczęściej jest wynikiem nadmiernego stresu i napięcia emocjonalnego. Jego leczenie polega na współpracy kilku specjalistów. Najczęściej wymaga zastosowania szyny relaksacyjnej, która pomaga rozluźnić mięśnie i zredukować ból w okolicy stawu żuchwowo-skroniowego co przekłada się na zniwelowanie bólów głowy czy bezsenności.

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA
Na naszych najmłodszych pacjentów czeka kącik zabaw oraz specjaliści stomatologii dziecięcej. Wizyta dziecka odbędzie się w specjalnie przygotowanym pod ich potrzeby gabinecie. Tworząc przyjazne warunki, chcemy zminimalizować ich stres oraz sprawić, aby wizyta u stomatologa nie kojarzyła się z przykrym doświadczeniem. Ponadto w Stomatologii Medicover Inflancka istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegów w sedacji podtlenkiem azotu, czyli tzw. gazem rozweselającym.

Z usług kliniki mogą korzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii