Stomatologia Medicover - PoznańStomatologia Medicover - Poznań - zdjęcie profilowezdjęcie #1

Stomatologia Medicover - Poznań

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

Dla wszystkich poszukujących komfortowej, profesjonalnej i kompleksowej opieki stomatologicznej mamy do dyspozycji 3 gabinety stomatologiczne, w których zapewniamy:

profilaktykę ...

profilaktykę stomatologiczną
stomatologię zachowawczą
endodoncję
pedodoncję (leczenie dzieci)
protetykę
chirurgię stomatologiczną
Nasz zespół składa się z 11 doświadczonych lekarzy z indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta. W ramach kompleksowej diagnostyki przeprowadzanej w naszych pracowniach mamy do dyspozycji: mikroskop, rtg cyfrowe, sprzęt do nowoczesnej endodoncji. Dla naszych małych Pacjentów mamy przygotowany gabinet stomatologiczny oraz kącik zabaw w poczekalni.

Aby umówić się na wizytę u lekarza dentysty w Poznaniu zadzwoń 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Oferowane usługi stomatologiczne dostępne są dla wszystkich Pacjentów, w tym również dla osób nieposiadających opieki medycznej w Medicover.

Nasi lekarze

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki