Stomatologia Medicover - PuławskaStomatologia Medicover - Puławska - zdjęcie profilowezdjęcie #1

Stomatologia Medicover - Puławska

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

Dla wszystkich poszukujących komfortowej, profesjonalnej i kompleksowej opieki stomatologicznej mamy do dyspozycji 9 gabinetów stomatologicznych, w których zapewniamy:

profilaktykę ...

znieczulenie komputerowe
RTG
pantomogram
cefalometria
wizyty higienizacyjno-przeglądowe (podczas jednej wizyty wykonywana jest higienizacja i badanie lekarskie)
Nasz zespół składa się z 25 doświadczonych lekarzy z indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta. W ramach kompleksowej diagnostyki przeprowadzanej w naszych pracowniach mamy do dyspozycji leczenie pod mikroskopem, znieczulenie komputerowe, RTG, pantomogram, cefalometrię. Dla naszych małych Pacjentów mamy przygotowany gabinet stomatologiczny.

Oferowane usługi stomatologiczne dostępne są dla wszystkich pacjentów, w tym również dla osób nieposiadających opieki medycznej w Medicover.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii