SZPITAL KIELECKI ŚW. ALEKSANDRA SP. Z O.O.

Kompleksowość leczenia

u cioci będącej pacjentką na oddziale anestezjologii i intensywnej terapii zastosowano sztuczną wentylację gdyż innymi metodami nie można było opanować niewydolności oddechowej. ciocia została otoczona intensywną opieką pielęgnacyjną z elementami terapii oddechowej. stan się poprawił.

Kompleksowość leczenia

Witam, Niestety mam problemy z prostatą, Udałem się do tej poradni urologicznej. Lekarz bardzo taktowny. Nie czułem się skrepowanie i nie przyjemnie... Dostałem nowe leki które bardzo mi pomogły.

Witam,

Kompleksowość leczenia

żona trafiła w ciąży na oddział ginekologiczno-położniczy kieleckiego szpitala na Kościuszki. córeczka urodziła się nam w 34 tygodniu. w związku z tym, trafiała do inkubatora, który umożliwił nadrobienie czasu, jaki powinna spędzić w łonie matki. decyzja lekarzy była bardzo szybka i zdecydowana. trafiły później na oddział neonatologiczny. spędziły trzy miesiące podczas których mała jak i moja żona zostały otoczone profesjonalną opieką. poza szczepieniami i zabiegami medycznymi wykonali szereg badań, które pozwoliły na wczesne wykrycie wady słuchu. jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy oddziałów, personelu szpitalnego i szpitala.

Kompleksowość leczenia

W rutynowym badaniu cytologicznym wyszła mi tzw. 3 grupa. mój ginekolog skierował nie do szpitala na specjalistyczne badania. Trafiłam na oddział ginekologiczno-położniczy w tym szpitalu. Lekarz stwierdził, że niby jeszcze nic złego nie widać ale dla bezpieczeństwa zrobi tzw. wycinek na obecność komórek rakotwórczych. Wynik był pozytywny. Lekarz od razu postanowił przeprowadzić zabieg. Przed samym zabiegiem lekarz dokładnie wytłumaczył mi na czym cała operacja będzie polegać. Dzięki czemu czułam się bezpiecznie i wiedziałam, że jestem pod dobrom opoką. Przed zabiłem lekarz przeprowadził kompleksowe badania (krew, USG itp.) Sam zabieg przeprowadzono bez żadnych komplikacji. Po krótkiej obserwacji zostałam wypuczona do domu. Ze względu na zły stan kręgosłupa miałam straszliwy ból po znieczuleniu w kręgosłup. Pielęgniarki pomagały mi nawet w środku nocy. Gdyby nie zaangażowanie lekarza w przeprowadzenie zabiegu bo wielkich przesłanek nie było w ciągu roku mogłam mieć już takie stadium raka, że mogło by być za późno.

Kompleksowość leczenia

Ostatnimi czasy z powodu problemów zdrowotnych trafiłem na odział wewnętrzny tego szpitala. Lekarz prowadzący szybko postawił diagnozę, był uprzejmy i rzeczowy. Dostałem zestaw leków po których mój stan znacznie się poprawił. Opieka lekarska jak i pielęgniarska była na wysokim poziomie. Po kilku dniach zostałem wypisany.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii