Szpital MedicoverSzpital Medicover - zdjęcie profilowe

Szpital Medicover

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

W trosce o bezpieczeństwo naszych pacjentów i personelu oraz zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i GISu wdrożyliśmy w naszym szpitalu szereg dodatkowych procedur bezpieczeństwa, które przyczyniły się do utrzymania ciągłości działania placówki, m.in.:

Triage czyli wstępna kontrola stanu zdrowia pod kątem epidemiologicznym, została wprowadzona w naszym szpitalu już w pierwszych dniach marca.
Obecnie każda osoba wchodząca na teren placówki otrzymuje maseczkę, rękawiczki, ma obowiązek zdezynfekować ręce i udzielić odpowiedzi o stan zdrowia.
W szpitalu istnieje konieczność zachowania właściwego dystansu, o czym przypominają specjalne naklejki.
Wprowadziliśmy zakaz odwiedzin i ograniczyliśmy liczbę osób przebywających na terenie placówki
Wdrożyliśmy możliwość zdalnego podpisywania umów
Uruchomiliśmy telefoniczne konsultacje medyczne
Pracownicy recepcji oddzieleni są od pacjentów specjalnymi kurtynami
Personel medyczny wyposażony jest w gogle, przyłbice oraz specjalne skafandry – zakładane w zależności od sytuacji
Systematycznie odbywają się szkolenia personelu dotyczące procedur bezpieczeństwa oraz aktualnej sytuacji epidemicznej
Specjalne materiały szkoleniowe dystrybuowane są na codziennych odprawach medycznych
Posiadamy izolatki dla pacjentów z podejrzeniem zakażenia
W przestrzeni szpitala zostały wydzielone i oznaczone specjalne strefy, dedykowane osobom zdrowym i osobom z podejrzeniem zakażenia.
Dzięki tym rozwiązaniom wciąż świadczymy opiekę medyczną, zapewniając bardzo wysoki standard bezpieczeństwa. Zakres działalności dostosowujemy do zmieniających się warunków oraz wytycznych, jakie przekazują instytucje odpowiedzialne za zdrowie publiczne w Polsce.

Bezpieczeństwo jest priorytetem w Szpitalu Medicover. Dbamy o nie na każdym kroku, by stale móc nieść pomoc medyczną.

Personel medyczny
W ramach placówki działa 9 specjalistycznych oddziałów zatrudniających na stałe ok. 350 lekarzy i 290 pielęgniarek. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy pacjenci Szpitala Medicover otrzymują pomoc medyczną na najwyższym światowym poziomie.
Nasze kompetencje potwierdzają liczne certyfkaty wyróżnienia w tym:

certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 900:2015
certyfikat bezpieczeństwa informacji ISO 27001
akredytacja Ministerstwa Zdrowia
certyfikat „Szpital bez bólu” potwierdzający najwyższe standardy w walce z bólem pooperacyjnym i bólem przewlekłym”
Sprzęt najnowszej generacji
Szpital Medicover dysponuje jednym z najbardziej nowoczesnych zapleczy medycznych w Polsce.
W Szpitalnym Centrum Diagnostycznym znajdują się m.in. 2 wysokopolowe systemy rezonansu magnetycznego, pracownia tomografii komputerowej wyposażona w 128-warstwowy tomograf, 6 wysokiej klasy USG oraz aparat do diagnostyki hemodynamicznej IVUS.
W Szpitalu Medicover stawiamy na małoinwazyjne techniki operacyjne. Posiadamy najbardziej nowoczesny na świecie system chirurgii robotycznej da Vinci, a także wieżę laparoskopową z obrazowaniem 3D, co zwiększa precyzję i bezpieczeństwo w takcie zabiegu, a także pozwala na zastosowanie mniejszej liczby trokarów (mniej blizn i lepszy efekt kosmetyczny).

Laboratorium na terenie szpitala
Dzięki placówce laboratoryjnej na terenie szpitala, wyniki otrzymujemy nawet w ciągu godziny, a nowoczesny sprzęt pozwala nam na szerszą niż w innych miejscach, ofertę realizowanych badań.

Budynek
Szpital wyposażony jest w najnowsze rozwiązania charakterystyczne dla nowoczesnych placówek medycznych. Klimatyzacja, nawiewy laminarne na salach operacyjnych, odrębne ścieżki komunikacyjne dla pacjentów i osób odwiedzających, oddzielne korytarze i windy dla pacjentów bezpośrednio po operacjach, wszystko to gwarantuje maksymalną sterylność i higienę naszego szpitala.

Komfort pobytu
W szpitalu możesz zdecydować się na pokój jedno- lub dwuosobowy, bądź też apartament. Pobyt Twojej rodziny, w tym również dzieci, nie jest dla nas problemem. Nie ograniczamy godzin odwiedzin. Naszym pacjentom serwujemy pyszne posiłki przygotowane w restauracji, zgodnie z zaleceniami lekarza i preferencjami Pacjenta. Możesz też nie martwić się o kwestie formalne, we wszystkim pomoże Ci Koordynator Opieki Szpitalnej.

Masz wybór
W szpitalu Medicover otrzymasz pełną i zrozumiałą informację o stanie swojego zdrowia oraz proponowanych metodach leczenia. Współdecydujesz o leczeniu czy o terminie operacji, dzięki czemu masz poczucie, że „trzymasz rękę na pulsie”.

Nasi lekarze

Chirurg dziecięcy
Traumatolog   (+3 więcej)
Onkolog   (+3 więcej)
Alergolog   (+3 więcej)
Internista   (+3 więcej)
Internista   (+3 więcej)
Chirurg naczyniowy   (+3 więcej)
Chirurg ogólny   (+4 więcej)
Neurolog dziecięcy
Ginekolog onkolog   (+3 więcej)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii