Szpital Specjalistyczny Parkitka

Nasi lekarze

Traumatolog   (+3 więcej)
Lekarz medycyny ratunkowej
Pulmonolog   (+3 więcej)
Chirurg ogólny   (+3 więcej)
Internista   (+3 więcej)
Neurolog dziecięcy   (+3 więcej)
Pulmonolog   (+3 więcej)
Anestezjolog
Radiolog   (+3 więcej)
Lekarz medycyny ratunkowej   (+3 więcej)
Anestezjolog
Onkolog dziecięcy   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Dr Sylwia Nocuń jest straszna. Nie interesuje się kompletnie pacjentem, nie udziela informacji rodzinie i jest wiecznie niedostępna na oddziale.

Kompleksowość leczenia

Wielki Szacunek, Podziw i Uznanie dla odpowiedzialnej pracy pracowników Szpitala na Parkitce w Częstochowie od wdzięcznej mamy operowanego na Oddziale Chirurgii Dziecięcej syna Aleksandra. Oto moje doświadczenie. Do szpitala na Parkitce trafiłam z synem w nocy dnia 08/09.06.21. Skarżył się na ostry ból brzucha. Od momentu przekroczenia ,,progu szpitala''- przyjęciu na SOR spotkałam się z wielką życzliwością po kolei ratownika medycznego Pana Adriana Sz. Jego podejście do dzieci sprawia, że ,,ból mniej boli''. Pani Doktor Małgorzata Wypych-Radzioch zleciła wszelkie możliwe badania, RTG, prawidłowo diagnozowała- Dobry Anioł. Następnie rezydent Andrii Schow ...

Oto moje doświadczenie.
Od momentu przekroczenia ,,progu szpitala''- przyjęciu na SOR spotkałam się z wielką życzliwością po kolei ratownika medycznego Pana Adriana Sz. Jego podejście do dzieci sprawia, że ,,ból mniej boli''. Pani Doktor Małgorzata Wypych-Radzioch zleciła wszelkie możliwe badania, RTG, prawidłowo diagnozowała- Dobry Anioł. Następnie rezydent Andrii Schow Zhovninenko skierował na oddział chirurgii dziecięcej celem obserwacji.
Po konsylium lekarskim zapadła decyzja o operacji syna. Operował Pan dr Tomasz Klimza z udziałem lekarzy, którym również dziękuję- przepraszam nie znam nazwisk. Dziękuję wspaniałemu anestezjologowii Panu Marcinowi Tkaczyńskiemu- Aniołowi od usypiania. Operacja powiodła się, zrealizowano tak jak zaplanowano wycięcie znajdującego w złym stanie jak się okazało wyrostka. Pan dr Tomasz Klimza dodatkowo odkrył uchyłek Meckela i również go zoperował. Jestem tak bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za profesjonalizm.
Podczas pobytu na Oddziale Chirurgii Dziecięcej wraz z synem dzień i noc dane mi było przyjrzeć się pracy personelu medycznego.
Zarówno Lekarze- profesjonalnie diagnozujący, operujący, doglądający młodych pacjentów, jak i wspaniałe Panie Pielęgniarki zaangażowane w swoje powołanie, czujne w dzień i w nocy bardzo odpowiedzialne, po tylu godzinnych dyżurach ciepłe i kochane- zasługują na największy szacunek i uznanie.
Personel obsługowy-to również miłe, życzliwe i pomocne Panie dbające o czystość w każdym calu z uśmiechem dla małych pacjentów i ich mam.
Panie Kierowniku Andrzeju Krempaszanka może Pan być dumny ze swojego oddziału. Funkcjonuje wzorowo.
Wdzięczna mama
Marzena Marszałek