WELLDENT Klinika Stomatologiczna

Nasi lekarze

Stomatolog dziecięcy   (+3 więcej)
Protetyk stomatologiczny   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Doświadczona kadra. Nowoczesny technologicznie i sprzętowo obiekt medyczny. Wielokierunkowość leczenia dentystycznego. Znakomici! Bezpiecznie i komfortowo 🤗

Doświadczona kadra.
Nowoczesny technologicznie i sprzętowo obiekt medyczny.
Wielokierunkowość leczenia dentystycznego.
Znakomici!
Bezpiecznie i komfortowo 🤗

Kompleksowość leczenia

Jestem pacjentem kliniki od 7 lat. Spotyka mnie tu 100 procent profesjonalizmu i bardzo kompetentni lekarze. Dziękuję za opiekę nad moim uśmiechem. Czułem się wyjątkowo, wszyscy są zorientowani na dobre samopoczucie i zadowolenie pacjenta. Dziękuję całej załodze za pomoc :-)

Kompleksowość leczenia

W tej klinice wszystko jest na swoim miejscu. Uśmiech kompetentnej pani rejestratorki, prawdziwy fach w rękach pracujących tu specjalistów, począwszy od chirurga, przez lekarza ogólnego, po ortodontę. Do tego serdeczność i ludzkie ciepło, które można tu otrzymać jako gratis do ciepłej kawy z mlekiem czy wartościowej prasy w poczekalni. Więcej niż polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii