Gabinet Stomatologiczny Wilkdent

Nasi lekarze

Stomatolog dziecięcy

Kompleksowość leczenia

Bolał mnie ząb i od kolegi dostałem namiar na gabinet pani doktor. Naprawdę nie żałuje, poczułem się bezpiecznie w rękach pani doktor, bezbolesne leczenie, super atmosfera, ceny normalne, polecam w 100%, poza tym bardzo ładnie.

Kompleksowość leczenia

Bardzo piękny gabinet i dbanie o pacjenta na najwyższym poziomie, z polecenia przyszłam i nie żałuję, bałam się o ceny w takim gabinecie ale na szczęście wszystko mi wytłumaczono i podano kwoty leczenia które w innych są podobne. Bardzo polecam bo czuję się zadbana przez panią doktor i personel

Kompleksowość leczenia

Wspaniały gabinet, fantastyczna obsługa z przyjemnością tam chodzimy, czuć dbałość o pacjenta, polecamy

Kompleksowość leczenia

Gabinet super, bardzo, bardzo ładnie, wszystko dopracowane , bez zarzutu obsługa, a to wszystko dopełnia osoba Pani doktor, polecam!!!

Kompleksowość leczenia

Elegancja i klasa, gabinet nie tylko wizualnie jest piękny ale też przede wszystkim oferuje, to do czego nas pani doktor przyzwyczaiła, czyli pełen profesjonalizm

Kompleksowość leczenia

Gratulacje, wielkie WOŁ, z przyjemnością dalej się będziemy leczyć u P. Doktor, bo liczy się człowiek

Kompleksowość leczenia

Przepiękny gabinet, wspaniale urządzony i wyposażony, gratulacje Pani doktor, a reszta jak zwykle bez zastrzeżeń , trzymamy kciuki P.M.R

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii