WIZYTY DOMOWE

0,0

Nasi lekarze

Fizjoterapeuta   (+-1 więcej)

Kompleksowość leczenia

Za wyrehabilitowanie po przykurczach pod kolanem i w nodze w ahillesie oraz po artroskopii w kolanie i to przed Świętami, iż mogłem chodzić przy stole -dziękuję bardzo.

Kompleksowość leczenia

Namiary dostałam od starszej sąsiadki co jej mąż kiedyś miał wylew. Z podziękowaniem dla terapeuty za ową rehabilitację - problemów kregosłupa i rwy kulszowej, szybka obsługa w domu i pomogło po 4 zabiegach. Dzięki albowiem nie mogłam się ruszać i trzeba było pomocy rodzinki.

Namiary dostałam od starszej sąsiadki co jej mąż kiedyś miał wylew.
Dzięki albowiem nie mogłam się ruszać i trzeba było pomocy rodzinki.

Kompleksowość leczenia

Pan Michałowicz Paweł jest profesjonalnym fizjoterapeutą ortopedycznym ponieważ pomogł uporać sie mi z bólem biodra, ktory dokuczał i to od kilku tygodni utrudniając codzienne funkcjonowanie. Szczerze polecam, gdyż zabiegi byly zrożnicowane, dostosowane od dyspozycji danego dnia badż też zgłaszanego problemu, ponieważ kiedyś miałem robioną osteotomię kolana więc noga nie była tak sprawna. Same ćwiczenia nie nalezaly do najlżejszych, ale byly skuteczne i to bylo najwazniejsze. Dziękuję za porady oraz dużą wiedzę teoretyczna, która to została przekazana podczas wizyt rehabilitacyjnych.

Kompleksowość leczenia

Gdy jest sie w chorobie to polecam tą rehabilitację domową w Gdańsku. Warto było bo leżenie nic nie daje a tu w końcu można żyć radością chodzenia. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki