0,0

Nasi lekarze

Pulmonolog
Laryngolog dziecięcy   (+-1 więcej)
Kardiochirurg   (+-1 więcej)
Ginekolog położnik   (+-1 więcej)
Stomatolog dziecięcy
Internista   (+-1 więcej)

Kompleksowość leczenia

Przyznam, że oferowane tam usługi są na naprawdę wysokim poziomie, a dodatkowo wszyscy pracujący w medixie są przemili. Polecam!

Kompleksowość leczenia

Doskonała Przychodnia - super ceny - w dodatku miła obsługa i lokalizacja. Szczerze polecam i dziękuję za szybką i sprawną pomoc - z pewnością będę do Was zaglądać. Waldemar

Kompleksowość leczenia

Pełny profesjonalizm personelu medycznego i zarządzającego. Polecam szczerze i śmiało można powiedzieć że mało jest takich Centrów.

Kompleksowość leczenia

Bardzo dobra przychodnia, świetni fachowcy. Leczę się u nich od kilku lat, teraz córka jest po zabiegu usuwania brodawek z pleców - u dr Derenia. Polecamy

Kompleksowość leczenia

Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX to przychodnia kameralna , bardzo profesjonalna, z fachowym personelem. Dziękuję za pomoc !! Arek

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii