None

Nasi lekarze

Stomatolog dziecięcy
Chirurg ogólny   (+3 więcej)
Pulmonolog
Laryngolog   (+4 więcej)
Dermatolog   (+3 więcej)
Chirurg dziecięcy
Urolog dziecięcy   (+4 więcej)
Chirurg plastyczny   (+3 więcej)
Ginekolog onkolog   (+3 więcej)
Internista   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Przyznam, że oferowane tam usługi są na naprawdę wysokim poziomie, a dodatkowo wszyscy pracujący w medixie są przemili. Polecam!

Kompleksowość leczenia

Doskonała Przychodnia - super ceny - w dodatku miła obsługa i lokalizacja. Szczerze polecam i dziękuję za szybką i sprawną pomoc - z pewnością będę do Was zaglądać. Waldemar

Kompleksowość leczenia

Pełny profesjonalizm personelu medycznego i zarządzającego. Polecam szczerze i śmiało można powiedzieć że mało jest takich Centrów.

Kompleksowość leczenia

Bardzo dobra przychodnia, świetni fachowcy. Leczę się u nich od kilku lat, teraz córka jest po zabiegu usuwania brodawek z pleców - u dr Derenia. Polecamy

Kompleksowość leczenia

Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX to przychodnia kameralna , bardzo profesjonalna, z fachowym personelem. Dziękuję za pomoc !! Arek

Kompleksowość leczenia

KLINIKA DYSPONUJE PEŁNYM ZAKRESEM USŁUG. KOMPLEKSOWE BADANIA DOSTĘPNE SĄ NA MIEJSCU, MOŻNA NAWET WYKUPIĆ SOBIE PO ATRAKCYJNEJ CENIE PAKIET BADAŃ JAKI KOGO INRERESUJE - DLA TYCH KTÓRZY CHCĄ ZAOSZCZĘDZIĆ. JA SOBIE TAKI WYKUPIŁAM.

Kompleksowość leczenia

Bardzo miły personel jest w Medixie. Przyszłam z bólem, wyszłam z ogromną ulgą. Obyło się bez drastycznych zabiegów i komplikacji. Mam pełne zaufanie i na pewno zgłoszę się na dalsze leczenie. Pozdrawiam

Kompleksowość leczenia

Zdecydowanie najlepsza przychodnia prywatna, w której byłam. Moim zdaniem jest to świetna placówka. Jakość opieki medycznej na wysokim poziomie. Polecam !!!

Kompleksowość leczenia

Polecam Centrum Diagnostyki Medycznej Medix. we Wrocławiu - chirurg wycinał mi tam znamiona barwnikowe. Jestem zadowolona zarówno z przebiegu zabiegu u dr Derenia jak i opieki w czasie wizyt kontrolnych

Kompleksowość leczenia

Bardzo fajne miejsce, miła obsługa, profesjonalnie , ekstra atmosfera. No po prostu idealne miejsce dla pacjenta.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii