Zakład Opieki Długoterminowej

2,5

Nasi lekarze

Internista   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Polecam gorąco ośrodek ZOL w Makowie .Na wstępie zaznaczę, że moja Mama przebywała w ośrodku opieki długoterminowej pod respiratorem/ II p./ kilka tygodni. Tak empatycznego i profesjonalnego zespołu opieki jaki tam spotkałam / a byłam tam każdego dnia/ nie spotkałam. Zaczynając od zespołu Pań i Pana pielęgniarza , którzy mieli cierpliwość i wiele empatii .Reagowali na każdą prośbę, Pani Renata , która zajmowała się ranami była bardzo pomocna .Panie rehabilitantki są profesjonalne i empatyczne. Panie z opieki socjalnej, także profesjonalne i bardzo dbają o higienę pacjentów Naczelna Pań pielęgniarek czy Pani z administracji / sekretariat/ bardzo pomocne w najtrudniejszej chwili. Pan doktor , który opiekował się moją Mamą także spokojnie tłumaczył każdą niepokojącą sytuację z pacjentem. Sprzęt respiratory i inne nowoczesne. Pokoje bardzo czyste /W każdym z nich TV/ .Jeśli ktoś jest zmuszony przez respirator i stan pacjenta /podobnie jak ja /oddać najbliższą mu osobę pod opiekę w ZOL to wybór tego ośrodka jest bardzo trafnym wyborem.

Kompleksowość leczenia

Nie chcę być anonimowa.chcę aby wszyscy ludzie,którzy oddają swoich bliskich pod Waszą opiekę byli świadomi swojej decyzji a zarazem konsekwencji.ja bardzo ubolewam ,że oddałam pod Waszą opiekę moją Mamę.minęło 2 lata.do dzisiaj sobie z tym nie radzę,że była pandemia i mogliście robić co chcieliście.ja to wiem.i ja Wam to kiedyś udowodnię.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii