Zakład Środowiskowych Usług Położniczych s.c. Danuta Zaręba, Andrzej Zaręba

Kompleksowość leczenia

Bardzo zaangażowana położna. Poświęca sporo czasu na wizytę. Dokładnie bada dzieci. Interesuje się dobrostanem kobiety. Służy rada nie tylko jeśli chodzi o opiekę nad dziecmi, ale i profilaktykę zdrowotną kobiety. Wielka empatia, profesjonalizm i holistyczne podejście do pacjentow, poza tym uśmiech i dobre słowo.

Kompleksowość leczenia

Pani Danuta to najlepsza położna środowiskowa. Z całego serca polecam. Wizyty trwały godzinę, odpowiadała na każde pytanie, potrafiła doradzić, czułam się zaopiekowana, a to po porodzie najważniejsze.

Kompleksowość leczenia

Pani Danuta to cudowna położna, z ogromnym doświadczeniem. Wspierająca, empatyczna i mogłam liczyć na jej pomoc/radę nawet pomiędzy wizytami patronażowymi. Wielkie wsparcie przy początkach macierzyństwa. Daje spokój i dodaje wiary w siebie w tych pierwszych, najtrudniejszych tygodniach. Serdecznie polecam!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii