Diagnostyka Laboratoryjna

- 4600 placówek

GRABISZYŃSKA 165
Wrocław
tel. 717500135

jestem tam zapisana na NFZ i powiem szczerze, że nie widzę żadnej różnicy miedzy chodzeniem prywatnie, a do tej przychodni na NFZ, lekarze naprawdę się starają i nie mam wrażenia, że jestem tam niepożądanym gościem
Opinia dodana przez margaret146

ul. Etiudy Rewolucyjnej 48
tel. 22 270 30 61

Centrum medyczne z bardzo miłą obsługą i przyjemną atmosferą. Leczę się tutaj już jakiś czas i nie trafiłam jeszcze na złego specjalistę. Oczywiście każdy lekarz może mieć gorszy dzień i humor, ale każdy jest tylko człowiekiem, więc to nie wpływa na moją opinię. Śmiało mogę polecić to miejsce.
Opinia dodana przez Anonim

al. Powstańców Wielkopolskich 33A
70-111 Szczecin
tel. 91/818-21-41

Profesjonalna informacja, bardzo miłe i pomocne rejestratorki. Konsultacje medyczne na wysokim poziomie. Nowoczesne, komfortowe wnętrza. Polecam!
Opinia dodana przez Anonim

św. Bonifacego 70/U7-U11
tel. 22 842-58-13

Bardzo solidna placówka medyczna na bardzo wysokim poziomie merytorycznym.
Ludzkie i kompetentne, miłe i służące wszelką pomocą-Panie Rejestratorki. Jeśli chodzi o lekarzy, to na szczególne wyróżnienie zasługują lekarki: Panie Anna SEROKIN oraz Katarzyna KOŁODZIEJ. Wszechstronna erudycja, empatyczne podejście do pacjentów, poświęcanie im dużo czasu, bez zbywania, oraz rzetelność w badaniach z sympatycznym uśmiechem na twarzy, zasługują na najwyższe uznanie. Tam, po prostu, pracują lekarze z powołania!
Opinia dodana przez Ryszard Przybyłowski

rynek Rynek 2a
34-370 Rajcza
tel. 33 8643018

W dniu 03.08.2016 podczas pobytu na wakacjach w górach przydarzył mi się mały wypadek.
Po konsultacji telefonicznej pojechałem do ośrodka i wciągu pół godziny zostałem kompleksowo obsłużony.
Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie szybkość działania i profesjonalizm personelu.
Serdeczne podziękowania dla całego zespołu.
Opinia dodana przez Piotr

Kościuszki 25
25-316 Kielce
tel. 41 34 31 186

Prężnie rozwijająca się placówka z wysoce wykwalifikowanym personelem. Do tego personel bardzo przyjazny i z bardzo dobrym podejściem do Pacjentów. Co ważne ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Leżał tam mój brat, a ja codziennie go odwiedzałem. Jestem pozytywnie zaskoczony poziomem opieki jakim został tam otoczony.
Opinia dodana przez Olex

Szkolna 16
05-500 Piaseczno
tel. tel. (22) 757 22 77

Bardzo dobra przychodnia, pomocne Panie w rejestracji. Zgłosiłem się na badania USG, których potrzebowałem bardzo pilnie. Rejestratorka odrazu zadzwoniła i ściągnęła lekarza. Jestem bardzo wdzięczny, polecam tą przychodnię!
Opinia dodana przez Krzysztof

Energetyków 2
70-656 Szczecin
tel. 91/44-12-102

Jestem bardzo zadowolony z tej placówki z której korzystam od wielu lat.Placówka odnowiona korzystne robi wrażenie .Poziom obsługi bardzo wysoki .
Opinia dodana przez Andrzej

Górczyńska 17
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. 95 7151164

Polecam, najlepsza placówka w Gorzowie, lekarze w porządku, przyjazna atmosfera , super rehabilitacja!
Opinia dodana przez Krzysztof

Seweryna Goszczyńskiego 1
tel. 22 54 20 606

Do Warszawskiego Ośrodka Proktologii w szpitalu Św. Elżbiety trafiłam z ciężkim przypadkiem, według lekarzy w innym szpitalu - nieoperacyjnym. Zostałam przyjęta na konsultację i ku mojej ogromnej radości zespół specjalistów docent Kołodziejczak zdecydował się podjąć operacji. Dzięki nim jestem teraz zdrowa, pozbyłam się wstydliwych objawów i wreszcie żyję na pełnych obrotach. Polecam serdecznie szpital, opieka na najwyższym poziomie, czysto, przytulnie.
Opinia dodana przez Marta