- 634 placówki

20-601 Lublin
tel. 500 900 500

Chodźki 3/8
tel. 081 443 04 44

Pacjentką Słuchmedu jestem już od kilku lat. Leczę się w kilku poradniach i jestem z nich zadowolona. Specjaliści są naprawdę dobrzy. Na miejscu można zrobić też dużo badań. Bardzo podoba mi się jak panie w rejestracji i inny personel traktuje pacjentów - zawsze z uśmiechem, chętni do pomocy. Żałuję, że wszędzie tak nie jest. Polecam jako zadowolona pacjentka.
Opinia dodana przez Anna

Radziwiłłowska 5
tel. 81 5323711

Bardzo dobrze wyposażona placówka. Oceniam usługi stomatologiczne - bo tylko z nich kozystałam. Pozdrawiam
Opinia dodana przez Kamila

Niecała 15
tel. 817408181

Nowoczesne Centrum Medyczne. Wyśmienici specjaliści. Lokalizacja w centrum Lublina. Bardzo czysto, miła obsługa. Polecam.
Opinia dodana przez Joanna

Lubartowska 11/13/1
20-115 Lublin
tel. 81-5321818

Panią dr Joannę Skulimowską znamy juz wiele lat. Jeździmy do Niej całą rodziną. Jest wspaniałym stomatologiem. Wizyty u Pani doktor to przyjemnosc, wiem że jestem w dobrych rękach i nie mam obaw przed kolejną wizytą. Ma profesjonalne podejście do pacjenta a co jest dodatkowym atutem zawsze pamięta swoich pacjentow. Zawsze życzliwa i usmiechnięta. Serdecznie polecam, Monika
Opinia dodana przez Monika

ulica Niecała 15

Opinia dodana przez Joanna
Jestem stałym pacjentem dra Niedzieli i jestem bardzo zadowolony z wyników leczenia. Doktor jest bardzo dobrym specjalistą (serdecznie polecam). Jest miły, sympatyczny, punktualny, a pacjentów wita z uśmiechem.
Opinia dodana przez Józef Mizura

Langiewicza 6A
20-032 Lublin
tel. 81-5333813, 81-5247830

rewelacja pod każdym względem chociaż budynek skomplikowany to wszystko da się znaleźć, wielu specjalistów w jednym miejscu i stosunkowo krótkie terminy oczekiwania na wizyty.

Radości 11
20-530 Lublin
tel. 81 527-17-57

Jestem pacjentką CM Czuby od momentu jego powstania, czyli ponad 20 lat i nie zamierzam szukać innego POZ. Bo chociaż przychodnia jest mała i mogłaby być lepiej wyposażona, to opieka lekarska i pielęgniarska jest tu wzorowa. Szczególnie wyróżniłabym mgr pielęgniarstwa, Panią Irenkę, opiekującą się nami od otwarcia przychodni. Bardzo wysoko cenię jej kompetencje i oddanie, widać, że traktuje swój zawód jako misję.
Opinia dodana przez Iwonna

Poligonowa 12/4
20-817 Lublin
tel. 81-4793788

Pan doktor Marcin Taras usuwał mi w Klinice Stomatologicznej 3 ósemki. Dwie górne usunął dobrze niestety przy usuwaniu dolnej uszkodził mi nerw zębodołowy dolny. Zamiast skupić się na wyrywaniu zęba, zajął się rozmową z asystującą mu dentystką, a na zdjęcie rtg spojrzał tylko raz przed usunięciem zęba. Na zdjęciu było widać jak przebiega nerw!!! Moja dentystka z prywatnego gabinetu spojrzała na zdjęcie moich zębów i powiedziała, że widać na nim ...

Karmelicka 7
20-081 Lublin