Internista

analiza składu ciała

(18 opinii)

GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
tel. 570052055

Problem tam na dole? Ja wiem, ze może być wstydliwy :/ Sama przez to przeszłam. U mnie chodziło o nietrzymanie moczu. Męczyłam się długo, ale w końcu postanowiłam cos z tym zrobić. Szukałam trochę lekarza i tak znalazłam doktora Tomasza Bastę. Pomogli mi i czuje, ze w końcu żyję! Nie wstydzę się chodzić na basen, nie wstydzę się spotykać ze znajomymi. W ogóle żyć się w końcu nie wstydzę. Wspaniale!

Opinia dodana przez Renata
DARIMED

Prosta 42
25-371 Kielce
tel. 664 755 655

Niedługo mieszkam w Kielcach i dobrze, ze tu udało mi się znaleźć miejsce gdzie mogę się zgłosić do lekarza, a w szczególności gdy jest wiele specjalizacji. Czasem są "obsuwy" czasowe stąd daję nieco mniejszą opinię, ale miejsce i tak polecam!

Opinia dodana przez Łukasz
Szpital Lux Med

Szpital Lux Med

chrapanie

(4 opinie)

Puławska 455
tel. 22 431 20 59

Suuuuper ;-) takiej opieki oczekiwałam od prywatnej placówki! Wszystko w jak najlepszym porządku mili lekarze i personel! Polecam Polecam Polecam

Centrum Medyczne Trimedic

tel. 22 740 20 20

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne

Cieszyńska 16
tel. 12 347 84 00

Profesjonalnie miejsce, nowocześnie i komfortowo. Obsługa miła, a lekarzy sporo. Kolejki nie są straszne. Czujesz się "ważniejszy" niż na innych wizytach bo wreszcie ktoś dba. Polecam innym

Columna Medica

Columna Medica

schorzenia narządów ruchu

(1 opinia)

Wakacyjna 8
98-100 Łask
tel. 43 676 80 00

jestem już po kilku rehabilitacjach barku, dalej proces trwa. W Klinice jest ogrom lekarzy i zabiegów. Można na prawdę poczuć się docenionym i ważnym. Personel bardzo pomocny. Wszędzie czyściutko i na najwyższym poziomie. polecam jeśli ktoś specjalistycznej takiej pomocy potrzebuje