Kardiolog

DARIMED

Prosta 42
25-371 Kielce
tel. 664 755 655

Niedługo mieszkam w Kielcach i dobrze, ze tu udało mi się znaleźć miejsce gdzie mogę się zgłosić do lekarza, a w szczególności gdy jest wiele specjalizacji. Czasem są "obsuwy" czasowe stąd daję nieco mniejszą opinię, ale miejsce i tak polecam!

Opinia dodana przez Łukasz

tel. 22 740 20 20

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne

Cieszyńska 16
tel. 12 347 84 00

Profesjonalnie miejsce, nowocześnie i komfortowo. Obsługa miła, a lekarzy sporo. Kolejki nie są straszne. Czujesz się "ważniejszy" niż na innych wizytach bo wreszcie ktoś dba. Polecam innym

Opinia dodana przez Anonim
Rehasport Clinic

plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk
tel. +48 58 769 73 00

Witam.

Witam.
Miałem wizytę w oddziale w Gdańsku, nie spełna miesiąc temu. U Pani dr n. med. Joanna Niemunis -Sawicka. I muszę przyznać że to w jaki sposób podchodzi do pacjenta, przekracza wszystkie normy moralne. Ważniejsze było dla Pani dr. spotkanie z przedstawicielem handlowym i przyjowanie kosztownej biżuterii, niż pacjent. Badanie i opis badania, zupełnie nie na temat z którym przyszedłem. Krytykowanie pacjenta i jego dotychczasowych badań i wyników. Żałuję że zapłaciłem za to badanie 200 zł. A Panie w recepcji, zachowują się jak by odbywały tam karę więzienia. Bardzo nie miła obsługa. Nie polecam nikomu tej przechodni , oraz wyżej wymienionej pseudo Pani dr n. med.

Opinia dodana przez Andrzej
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.

Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom