Filtruj oceny

tel. 500 900 800

ul. Zagórska 15
Kielce
tel. 570 954 767

Wszystko ok. Tak się cieszę, że wreszcie trafiłam na idealnego lekarza :) Na tym zależało mi najbardziej, więc OkoEkspert z Panią Barchan-Tworek na czele to prawdziwy skarb na mapie Kielc. Za tydzień zapisałam mamę, jestem pewna, że ta wizyta też przebiegnie pozytywnie.
Opinia dodana przez Maja T.

ul. Generała Tadeusza Kościuszki 25
25-316 Kielce

W rutynowym badaniu cytologicznym wyszła mi tzw. 3 grupa. mój ginekolog skierował nie do szpitala na specjalistyczne badania. Trafiłam na oddział ginekologiczno-położniczy w tym szpitalu. Lekarz stwierdził, że niby jeszcze nic złego nie widać ale dla bezpieczeństwa zrobi tzw. wycinek na obecność komórek rakotwórczych. Wynik był pozytywny. Lekarz od razu postanowił przeprowadzić zabieg. Przed samym zabiegiem lekarz dokładnie wytłumaczył mi na czym cała operacja będzie polegać. Dzięki czemu czułam się ...
Opinia dodana przez Karol

Kielce, ul. Kościuszki 25
tel. 600 264 533

Moja siostra w tym roku urodziła 3 dziecko. był to jej pierwszy poród w tym szpitalu. była pod wielkim wrażeniem podejścia personelu do pacjenta i ich profesjonalizmu. Sam oddział nowoczesny i ""przyjazny" pacjentowi. Siostra stwierdziła, że była to najlepsza placówka w której rodziła i tu najlepiej jej się rodziło :)
Opinia dodana przez Karol

Kościuszki 25
tel. 41 34 31 186

Prężnie rozwijająca się placówka z wysoce wykwalifikowanym personelem. Do tego personel bardzo przyjazny i z bardzo dobrym podejściem do Pacjentów. Co ważne ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Leżał tam mój brat, a ja codziennie go odwiedzałem. Jestem pozytywnie zaskoczony poziomem opieki jakim został tam otoczony.
Opinia dodana przez Olex

ulica Kozia 3A
25-514 Kielce

Profesjonalna opieka, zarówno pan doktor Janusz Cieślik jak również Panie pielęgniarki i Panie w recepcji bardzo miłe, zespół podczas operacji jak bardzo zgrany i wyszkolony , każdy wie co ma robić, jestem pod ogromnym wrażeniem i serdecznie dziękuję za "oświecenie" bo dotychczas żyłam w ciemności.

Zagórska 20/26
25-335 Kielce
tel. 41 343 15 46

Odbyłam wizytę w okoklinik całkiem niedawno - po przeniesieniu placówki w nowe miejsce . i musze przyznać , że jestem pod wielkim wrażeniem . budynek jeszcze pachnie nowoscia , jest tam bardzo miła obsługa , lekarz który mnie przyjmował byl bardzo zaangazowany i pomocny . zdecydowanie polecam jeśli ktoś wybiera sie do okulisty
DARIMED

Prosta 42
25-371 Kielce
tel. 664 755 655

Niedługo mieszkam w Kielcach i dobrze, ze tu udało mi się znaleźć miejsce gdzie mogę się zgłosić do lekarza, a w szczególności gdy jest wiele specjalizacji. Czasem są "obsuwy" czasowe stąd daję nieco mniejszą opinię, ale miejsce i tak polecam!
Opinia dodana przez Łukasz

Elizy Orzeszkowej 55
25-435 Kielce
tel. 41 362 60 47

Szacunek dla lekarzy ale organizacja obsługi poniżej krytyki. Nieodbierane telefony lub godzinami linia zajęta non stop (jak to możliwe?). Brak możliwości zamówienia recepty przez internet w czasach kiedy usługa u innych jest na porządku dziennym. Każda sprawa wymaga pójścia do przychodni skoro telefon i internet nie funkcjonują. Może czas zmienić przychodnię ... Pacjent

Krzemionkowa 1
25-705 Kielce