Lekarz Rodzinny

DARIMED

Prosta 42
25-371 Kielce
tel. 664 755 655

Niedługo mieszkam w Kielcach i dobrze, ze tu udało mi się znaleźć miejsce gdzie mogę się zgłosić do lekarza, a w szczególności gdy jest wiele specjalizacji. Czasem są "obsuwy" czasowe stąd daję nieco mniejszą opinię, ale miejsce i tak polecam!

Opinia dodana przez Łukasz

tel. 22 740 20 20

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne

Cieszyńska 16
tel. 12 347 84 00

Profesjonalnie miejsce, nowocześnie i komfortowo. Obsługa miła, a lekarzy sporo. Kolejki nie są straszne. Czujesz się "ważniejszy" niż na innych wizytach bo wreszcie ktoś dba. Polecam innym

Columna Medica

Columna Medica

schorzenia narządów ruchu

(1 opinia)

Wakacyjna 8
98-100 Łask
tel. 43 676 80 00

jestem już po kilku rehabilitacjach barku, dalej proces trwa. W Klinice jest ogrom lekarzy i zabiegów. Można na prawdę poczuć się docenionym i ważnym. Personel bardzo pomocny. Wszędzie czyściutko i na najwyższym poziomie. polecam jeśli ktoś specjalistycznej takiej pomocy potrzebuje

Rehasport Clinic

ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań
tel. +48 61 833 89 89

Bardzo sprawna i przyjazna obsługa. Zerwany więzozrost barkowo obojczykowy operowany nowatorską metodą, bardzo szybki powrót do sprawności. Obsługa na każdym kroku bardzo miła i kompetentna.

Opinia dodana przez Piotr
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.

św. Barbary 1
41-800 Zabrze
tel. +48 32 411 56 57, czynny całą dobę, nr fax. (32) 778 85 02

wdqwdqadw
14-100 Ostróda
tel. 668 352 144

Lekarze świetni. Placówka dobrze wyposażona, przyjazna zarówno dzieciom jak i dorosłym. Ale... Panie w rejestracji psują całą sielankę tego miejsca. Bardzo niemiłe, opryskliwe, nie szanują pacjentów. Zapytać o cokolwiek to prawie zbrodnia. A ulubionym słowem każdej z Pan jest " czekać ".

Opinia dodana przez Karolina

ul. Niezapominajki 15
91-453 Łódź

Nie polecam placówki. Panie w recepcji zapisują do niewłaściwego lekarza. Nie wiedzą co się dzieje, jak wypisać badania itp. Dodatkowo zdarzyła się niemiła sytuacja z wątpliwymi wynikami badań dziecka. Więc nie mam już zaufania nawet do laboratorium.

ul. Nowowiejskiego 4 m. 17
42-200 Częstochowa