Lekarz Rodzinny

DARIMED

Prosta 42
25-371 Kielce
tel. 664 755 655

Niedługo mieszkam w Kielcach i dobrze, ze tu udało mi się znaleźć miejsce gdzie mogę się zgłosić do lekarza, a w szczególności gdy jest wiele specjalizacji. Czasem są "obsuwy" czasowe stąd daję nieco mniejszą opinię, ale miejsce i tak polecam!

Opinia dodana przez Łukasz
CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA

Grochowska 166
tel. 22 740 20 20

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne

Cieszyńska 16
tel. 12 347 84 00

Bardzo profesjonalna placówka medyczna. Komfort, nowoczesność i bardzo mili lekarze to największe walory tego miejsca. Polecam każdemu, kto poszukuje dobrego centrum medycznego w Krakowie

Opinia dodana przez Gosia
Columna Medica

Columna Medica

schorzenia narządów ruchu

(1 opinia)

Wakacyjna 8
98-100 Łask
tel. 43 676 80 00

jestem już po kilku rehabilitacjach barku, dalej proces trwa. W Klinice jest ogrom lekarzy i zabiegów. Można na prawdę poczuć się docenionym i ważnym. Personel bardzo pomocny. Wszędzie czyściutko i na najwyższym poziomie. polecam jeśli ktoś specjalistycznej takiej pomocy potrzebuje

Opinia dodana przez Anonim
Rehasport Clinic

ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań
tel. +48 61 833 89 89

Bardzo sprawna i przyjazna obsługa. Zerwany więzozrost barkowo obojczykowy operowany nowatorską metodą, bardzo szybki powrót do sprawności. Obsługa na każdym kroku bardzo miła i kompetentna.

Opinia dodana przez Piotr
Szpital Damiana - Wałbrzyska

ul. Wałbrzyska 46
tel. 22 566 22 22

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia

Al. Zjednoczenia 36
tel. 22 566 22 22

Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.

św. Barbary 1
41-800 Zabrze
tel. +48 32 411 56 57, czynny całą dobę, nr fax. (32) 778 85 02

Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Placówka z wielkim sercem!
Bardzo dobrze dobrana jest cała załoga. Nie dość, że znają się rewelacyjnie na swojej specjalizacji to do tego są to przemili, uczynni ludzie. Kiedy znalazłam się u Nich każdy odpowiadał mi na pytania, cierpliwie wyjaśniał. Nikt nie był obojętny, nikt mnie nie olewał, nie usłyszałam od nich złego słowa. Powinno być tak we wszystkich ośrodkach zdrowia.
Do tego mój stan zdrowia znacznie się poprawił. ...

Placówka z wielkim sercem!
Do tego mój stan zdrowia znacznie się poprawił. Jestem bardzo zachwycona ośrodkiem PCRF Votum.

Opinia dodana przez Eliza

ulica Małogoska 25
28-300 Jędrzejów

W wyniku przebytego zapalenia ucha w uchu utworzyła mi się narośl, która bolała i pogarszała słyszenie na to ucho. Trzeba było osunąć ją chirurgicznie. W czwartek wieczorem zostałem przyjęty na oddział, w piątek zrobiono zabieg, a w niedziele zostałem wypisany do domu. Sam zabieg odbył się szybko i bez komplikacji. P. doktor był bardzo profesjonalny i cały czas opisywał co właśnie robi, a więc przez cały czas czułem się bezpiecznie. Teraz czuje się znakomicie. Bardzo dziękuje Panu doktorowi za dobrą robotę!

Opinia dodana przez Karol