Ortopeda Staw

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne

Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice
tel. 690 807 090

Super placówka, super lekarze i personel. Na Piątkę z plusem! Cieszę się, że do nich trafiłam, bo choć poszłam tylko na konsultację okazało się, że trafna diagnoza pomogła mi szybko uporać się z moimi problemami zdrowotnymi, a kilku lekarzy już odwiedziłam. Dopiero tutaj uzyskałam pomoc. Pozdrawiam

Opinia dodana przez Ewa

Bardzo polecam miałem uraz stawu kolanowego i jestem młodym człowiekiem więc się trochę bałem zabiegu ale niepotrzebnie :) Cieszę się, że właśnie tutaj trafiłem, lekarze zajęli się mną profesjonalnie, do tego po operacji rewelacyjna opieka, teraz wracam do normalnego życia. Dziękuje wam!!!

Opinia dodana przez Anonim