Ranking placówek

Położna

- 3021 placówek
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.

św. Barbary 1

Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Lubicka 11
87-122 Grębocin
tel. 56 65 50 864

Jestem bardzo zadowolona, miła i fachowa obsługa.
Z sercem do pacjenta, serdecznie polecam przychodnie i lekarzy

św. Bonifacego 70/U7-U11
tel. 22 842-58-13

Bardzo solidna placówka medyczna na bardzo wysokim poziomie merytorycznym.
Ludzkie i kompetentne, miłe i służące wszelką pomocą-Panie Rejestratorki. Jeśli chodzi o lekarzy, to na szczególne wyróżnienie zasługują lekarki: Panie Anna SEROKIN oraz Katarzyna KOŁODZIEJ. Wszechstronna erudycja, empatyczne podejście do pacjentów, poświęcanie im dużo czasu, bez zbywania, oraz rzetelność w badaniach z sympatycznym uśmiechem na twarzy, zasługują na najwyższe uznanie. Tam, po prostu, pracują lekarze z powołania!
Opinia dodana przez Ryszard Przybyłowski

WIDOK 2/4/1B
50-052 Wrocław
tel. 600095020

Bardzo Polecam placówkę - jakość obsługi i profesjonalizm lekarzy godny polecenia. osobiście uważam, że nie spotkałam lepszej placówki ginekologicznej we Wrocławiu.

Opinia dodana przez Marlenka

rynek Rynek 2a
34-370 Rajcza
tel. 33 8643018

W dniu 03.08.2016 podczas pobytu na wakacjach w górach przydarzył mi się mały wypadek.
Po konsultacji telefonicznej pojechałem do ośrodka i wciągu pół godziny zostałem kompleksowo obsłużony.
Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie szybkość działania i profesjonalizm personelu.
Serdeczne podziękowania dla całego zespołu.
Opinia dodana przez Piotr

ul. Szkolna 17
05-311 Dębe Wielkie
tel. tel. 25 633 35 55

Wspaniali specjaliści. Profesjonalna i miła obsługa. Leczę się od dłuższego czasu i nigdy nie było żadnego problemu. Szczerze Polecam !!!

Wincentego Witosa 36/25
15-660 Białystok
tel. 85 66 30 011

bardzo fajna poradnia co prawda duży ruch ale Panie z rejestracji tak sprawnie nim kierują że aż miło. Choć już mieszkam poza Białymstokiem to nie rozstaję się ze swoją starą poradnią. Oceniam bardzo dobrze.

ul. Romanówka 19
08-110 Siedlce
tel. tel. 25 633 35 55

Znalazłam placówkę w serwisie przez przypadek. Jestem po dwóch wizytach. Rewelacyjny personel, miła atmosfera i wspaniali specjaliści. Szczerze Polecam !

WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY 2
32-400 Myślenice
tel. 501409676

Wysoki standard placówki i bardzo dobra kadra specjalistów. Przepisałem się w zeszłym tygodniu do WR Medica. Opinia mam nadzieję, że pomocna.
Opinia dodana przez Adrian