Filtruj oceny

35-326 Rzeszów

Leska 4
35-505 Rzeszów
tel. 17 853 93 93, 606 314 972

Byłam przerażona usuwaniem ósemek. Wizyta u Pana lek. dent. Bartłomieja Nycza przebiegła w przemiłej atmosferze, Pan doktor dopytywał o samopoczucie w trakcie zabiegu, a sam zabieg był o niebo lepszy, niż się spodziewałam. Wszystko przeprowadzone szybko i bezboleśnie. Bardzo polecam
Opinia dodana przez Magdalena

ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 139/2
35-311 Rzeszów

Wszystko na wysokim poziomie. Podejście do pacjenta perfekcyjne. Pan doktor z powołania. Wszystko wytłumaczy a przede wszystkim leczy. 😊
Opinia dodana przez Agata

Jazowa 67/55
35-326 Rzeszów
tel. 79 44 41 410

Pani Doktor z powołania. Bardzo dokładny, kompetentny, doświadczony lekarz stomatolog, zatroskany pacjentem. Pani Doktor mimo dużej wiedzy medycznej nie spoczywa na laurach i wciąż rozszerza wiedze, szkoli się, korzysta z nowinek i inwestuje w swoją wiedzę i sprzęt...co widać gołym okiem. Niesamowite podejście do dzieci. Wizyta w nowoczesnym gabinecie u świetnego i empatycznego specjalisty, bez stresu to przyjemność. Naprawdę Polecam. Z usług Pani Doktor korzysta mój mąż, który wcześniej bał ...
Opinia dodana przez Ilona

Kujawska 5
35-323 Rzeszów
tel. 694-451-981

Super firma, doświadczeni ratownicy jak i Profesjonalna obsługa. Karetki na wysokim poziomie, sprzęt bardzo dobry.
Opinia dodana przez Czarek

Jarosława Dąbrowskiego 31
35-036 Rzeszów
tel. 696769850

Bardzo polecam gabinet Vident Kogut. Miałem problemy ze swoim zębem. Leczenie kanałowe w tym gabinecie okazało się bardzo skuteczne. Krótkie terminy, przystępne ceny. Godne polecenia.
Opinia dodana przez Grzesiek

Lwowska 132
35-301 Rzeszów
tel. 17 853 48 18

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci jest to profesjonalna organizacja która bardzo pomaga nieuleczalnie chorym dzieciom, można przekazać na rzecz hospicjum 1,5 % podatku, ja wspiera tą organizację bo wiem że dużo dobrego robi, pracują tam bardzo mili ludzie i pomocni wolontariusze. Polecam :).
Opinia dodana przez Wiktoria
Ośrodek jestok, ale roszady kadry, nie do przyjęcia, zabrali naszym dzieciom ukochana Panią Anie, która dbala o nie jak o własne... Zal, wielki żal. Opieka medyczna jak była Pani koordynator, była na 5,teraz niestety jest gorzej. Nikt nas rodziców nie zapytał o zdanie. Szkoda.
Opinia dodana przez Magda

RZESZÓW UL. PODWISŁOCZE 46
tel. 17 850 50 50

Pan Strzępek uszkodził głęboko kość i gdy kilkukrotnie zgłaszałam problem, to udawał, że mnie nie zna i unikał bezpośredniego spotkania nie chcąc przyznać się do błędu, chociaż mi zadał mi bólu, a rana po wielu latach się nie zagoiła.
Opinia dodana przez Ewelina

Władysława Warneńczyka 111