Plastyka Wedzidelka

Wizyty domowe Poznań lekarz Łukasz Wojnar

lekarz Łukasz Wojnar

Wizyty domowe, Urolog

wizyta już od 200

Roth Medica ( pierwsze piętro- brak windy)
ul. Niecala 1/5
Grunwald, Poznań

bardzo polecam, dużo mnie nauczył, jak mam postępować w swojej ciężkiej chorobie. Dobra rada, dobrze mi służy. Nawet odbyła się wizyta domowa, specjalnie na moje polecenie.
Opinia dodana przez: Andrzej
Stomatolog Chorzów lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Stomatolog, Implantolog

Gabinet stomatologiczny DreamDent
Armii Krajowej 13
41-506 Chorzów

Dr Błoński jest najlepszym dentystą jakiego spotkałam w swoim życiu. Podejście do pacjenta niesamowite, kompetencje na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, świetny sprzęt. Nic dodać, nic ująć. Całym sercem polecam.
Opinia dodana przez: Marta
Stomatolog Dąbrowa Górnicza lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

Stomatolog, Implantolog

wizyta już od 100

ulica Kopernika 24
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz chirurg . bardzo dobrze poradziła sobie z ósemkami , które miałam zatrzymane . zabieg nie był taki straszny ( musiała mi pani dr rozwiercić kość by dostać sie do zeba ) dobrze założone szwy . rana dobrze wygojona ;)
Opinia dodana przez: Marysia
Urolog Żywiec lekarz Paweł Stelmach

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Bardzo oddany swojej pracy, ciepły i godny zaufania. Nowoczesnie podchodzi do sprawy, gdyby dać doktorowi możliwości jakie oferują zachodnie bądź skandynawskie szpitale w mojej ocenie jest w stanie wiele zdziałać. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Sandra
Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Margareta Budner

dr n. med. Margareta Budner

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

wizyta już od 160

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Witam! Synek miał operowany rozszczep wargi i podniebienia twardego i miękkiego w IMIDzie przez Panią Doktor. Wówczas miał 8 miesięcy. Dzisiaj ma 1,5roczku i nic nie widać, rewelacyjne wykonanie, kilka razy dziennie kontrolowała stan dziecka, byłam zaskoczona jej opiekuńczością. Jeszcze przed samym wyjściem do domu po 24 h dyżurze kontrolowała stan zdrowia syna. Każdy krok postępowania wyjaśniony całkowicie i profesjonalnie. Jestem pełna podziwu dla Pani Doktor!

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Maksymiliana Jackowskiego 27/4
85-232 Okole, Bydgoszcz

Bardzo polecam Pana Doktora, wspaniały specjalista, uprzejmy, szybki i konkretny w działaniu. Dziękuję Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Pacjent Andrzej

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Roman Burda
ul. Szydłówek Górny 1
25-411 Kielce

Dr przeprowadził u mnie zabieg pomniejszenia warg sromowych mniejszych z sukcesem. Teraz wyglądają super. Bardzo gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Marta

ul. Leśna 9
Bydgoszcz

pełen profesjonalizm, konkretnie, trafnie, czuliśmy się zaopiekowani, tłumaczenia jasne i czytelne, pomoc od razu z pełną satysfakcją gorąco polecamy. W przyszłości życzymy sobie i wszystkim takich wspaniałych specjalistów jak dr Marek Kornet .
Opinia dodana przez: Kamil

Ars Dentica
al.Piastów 28a
70-326 Szczecin

Pani Doktor - rewelacja! Posiada ogromną wiedzę i intuicję lekarską, a do tego ma super kontakt z pacjentem. Cierpiałam na nadwrażliwość zębów. Widziałam, że odsłaniają mi się szyjki zębowe, lecz poprzedni stomatolodzy bagatelizowali ten problem. Dopiero dr Galińska zaproponowała mi skuteczną metodę leczenia. Po wykonaniu przez Nią przeszczepów problem zniknął i nie powraca. U mojego syna wcześniejsze leczenie ortodontyczne prowadzone poza Szczecinem nie przynosiło widocznych efektów. Dopiero Pani dr Galińska ...
Opinia dodana przez: Joanna
USG Piaseczno lek. med. Anna Bonder - Nowicka