Plombowanie

Wolny termin: jutro o 10:00. Sprawdź inny.
RTG Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

RTG, Stomatolog dziecięcy

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie jakby szedł na " ścięcie " tylko od samego progu widac usmiechniety personel ktory wita i ktory nalezycie zajmuje sie pacjentem. Zarówno panie w recepcji jak panie asystujace przy lekarzu sa przemiłe.
Równiez pani wykonujaca higienizacje to przemila i fachowa osoba ktora jest w pełni profesjonalna w tym co robi.
Bardzo wam wszystkim dziekuje...jestescie super specjalistami...ekipą ...a przede wszystkim wspaniałymi ludzmi...
pozdrawiam... Kasia z Anglii

Opinia dodana przez: Kasia
Stomatolog Suchy Bór lek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniak

Laserdent. Prywatna praktyka stomatologiczna
Cicha 7
46-053 Suchy Bór

Do gabinetu Laserdent trafiłam z wielkim bólem zęba. Pomimo, iż nie byłam pacjentką Pani Doktor ani nie byłam wcześniej zapisana- nie odmówiono mi pomocy (wcześniej byłam w kilku gabinetach w Opolu- wszędzie spotkałam się z odmową lub musiałam oczekiwać co najmniej kilka dni na wizytę). Zapewniam, że wszelkie fobie i lęki dentystyczne, jeżeli ktoś je ma, mijają wraz z przekroczeniem progu gabinetu. Atmosfera jest tu bardzo serdeczna. Pani Doktor oraz jej zespół to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Z wykonanych dotąd zabiegów jestem bardzo zadowolona- nawet wyrywanie zębów, tutaj jest wykonywane całkowicie bezboleśnie, a Pani Doktor radzi sobie naprawdę z trudnymi przypadkami. Pacjent jest informowany o wszystkim, co Dentyści w danej chwili robią, co podnosi komfort wizyty. Dostaje także pełną instrukcję postępowania pozabiegowego. Gabinet jest także świetnie i bardzo nowocześnie wyposażony. Z czystym sumieniem polecam Laserdent wszystkim, komu zależy na jakości zabiegu oraz komforcie podczas wizyt u stomatologa.

Opinia dodana przez: Alicja

lek. dent. Szymon Krysta

Stomatolog, Protetyk

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.

Opinia dodana przez: Łukasz
Stomatolog Gdańsk lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska

DentiCo Stomatologia IMPLANTY, MIKROSKOP, ORTODONCJA
Kołobrzeska 5
80-390 Gdańsk

Znalazłem w Gdańsku dentystę z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Długo odkładałem wizytę u dentysty z obawy przed kolejnym bólem, aż znalazłem w internecie stronę Dentico. Umówiliśmy pierwszą wizytę przez e-mail, bo nie było mnie jeszcze w Polsce. Od samego początku zastałem miłą atmosferę i umówiliśmy się na kolejne wizyty. Już tego samego dnia mogliśmy zacząć, bo czekało nas sporo pracy w dość krótkim czasie. W dwa tygodnie mam już zrobione wszystkie zęby, a każdy już krzyczał o wizytę u dentysty. Wszystkie zabiegi ( leczenie kanałowe, ekstrakcje, usuwanie próchnicy i kamienia nazębnego) zostały wykonane bezboleśnie, bezstresowo i bardzo starannie. Od pierwszego do ostatniego dnia dr Jowita i cały zespół specjalistów konsekwentnie realizował założony plan krok po kroku. Na bieżąco otrzymywałem informacje jakich leków używać, jaką używać szczoteczkę. Jestem zadowolony, że zaufałem Dentico, każdy specjalista miał do mnie profesjonalne podejście, od pierwszych kroków w rejestracji, aż do opuszczenia gabinetu ostatniego dnia, nawet dostałem upominek dopasowany do mnie. Będę polecał znajomym. Dziękuję bardzo i do zobaczenia.

Opinia dodana przez: Michał
Stomatolog Białystok lek. dent. Bogusława Czarnowska

lek. dent. Bogusława Czarnowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
15-815 Białystok

Nie należę już do osób najmłodszych, trochę historii za sobą zostawiłam, trochę osób poznałam, przez wiele słów się przewinęłam...ale pierwszy raz, dosłownie i szczerze - pierwszy raz miałam przyjemność trafić do takiego dentysty, jakim jest dr Bogusława Czarnowska. I nie chodzi tu tylko o wiedzę - to jest nabyte (aczkolwiek uważam, że wielu osobom zbyt dużo brakuje do poziomu Pani dr Czarnowskiej)...chodzi o podejście do mnie jako pacjenta, o traktowanie mnie jak człowieka a nie oddychającą gotówkę. Doktor nigdy nie patrzy na zegarek, poświęca mi tyle czasu, ile potrzebuje mój przypadek. Kiedyś złamałam sobie ząb bardzo boleśnie. Płacząc zadzwoniłam do dr Czarnowskiej o 23 (nie wiedziałam co mam robić), a ta poprosiła, bym przyjechała do gabinetu i że ona też się już ubiera i jedzie...ile osób byłoby w stanie to zrobić? no ile? Uwielbiam dr Czarnowską za jej wiedzę, podejście do Pacjenta, za jej energię, którą przekazuje mi na każdej wizycie. Uważam, że w Białymstoku...ba, nawet w całej Polsce nie znajdzie się lekarz z takim powołaniem...nie znajdzie się osoba, która mogłaby dorosnąć do pięt mojej doktor. Jeżeli ktoś szuka dentysty i chciałby, by ów dentysta był również człowiekiem - wybór powinien być jasny.

Opinia dodana przez: Ania
Stomatolog Tarnowskie Góry lek. dent. Mateusz Dajczak

DENT-Team Mateusz Dajczak
Ks.Michała Lewka 3
Tarnowskie Góry

Profesjonalne, pełne empatii podejście do pacjenta - wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i praktycznie bezboleśnie :-). Pan Doktor wszystko cierpliwie tłumaczył i pokazywał na monitorze, omawiając poszczególne etapy leczenia. Bardzo polecam Doktora Dajczaka, to naprawdę świetny dentysta i przemiły człowiek.

Opinia dodana przez: Halina G.
Stomatolog Chorzów lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Stomatolog, Implantolog

Gabinet stomatologiczny DreamDent
Armii Krajowej 13
41-506 Chorzów

Dr Błoński jest najlepszym dentystą jakiego spotkałam w swoim życiu. Podejście do pacjenta niesamowite, kompetencje na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, świetny sprzęt. Nic dodać, nic ująć. Całym sercem polecam.

Opinia dodana przez: Marta
Stomatolog Żywiec lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Dental-Care Sp.j. Agnieszka Nieścieronek
ul. PCK 4 (obok Urzędu Skarbowego)
Żywiec

Od jakiegoś czasu leczę się w Dental-Care i jestem bardzo zadowolona. Pani Agnieszka to był trzeci stomatolog, do którego trafiłam. Miałam problemy z jednym z zębów – rozwinięty stan zapalny, ból nie do wytrzymania. Ale nie to było najgorsze. Lekarze, z którymi konsultowałam się wcześniej chcieli usunąć zęba twierdząc, że próchnica jest zbyt zaawansowana a szanse na powodzenie leczenia niewielkie. Z racji, że w pracy mam kontakt z klientem, nie mogłam sobie pozwolić na braki w uzębieniu, a na implanty niestety mnie nie stać. Pani Agnieszka podjęła się wyzwania i wyleczyła mojego zęba. Fakt, że męczyła się z nim dobre 4 godziny, ale efekt końcowy jest super

Opinia dodana przez: Anna

Profesjonalana obsługa zęby pasują jak ulał

Stomatolog Warszawa lek. stom. Dorota Przybysz

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Jestem pod wrażeniem po wizycie u pani doktor Przybysz w Formmedzie. Zawsze bałam się dentysty, a u niej okazało się, że wszystko może być miło, z uśmiechem i bez bólu. Nawet zastrzyk znieczulający zrobiła tak, że nie czułam żadnego bólu. Wszystko mi wyjaśniła, pokazała na zdjęciu gdzie mam problem. Przy okazji okazało się, że mam jeszcze ubytek w innym miejscu. Bez stresu zapisałam sie na następną wizytę.

Opinia dodana przez: Hania W hawe0